metrobüsten adam kaldırmak

çark alanlarından, bar ve gece kulüplerinden, farazi olarak ihtimal dahilinde de olsa sözlükten kaldırma oluyor da dünyanın 8. ve yukarısı katları olan harikaları şeklinde metrobüse atılmış taş çocuklar neden kaldırılamıyor şeklinde akıl kurcalayandır. kaldırılabilmedilir.

duvardan duvara halı gibi metrobüs zemininde serilme isteği yaratan bu canlıları, yolculuk bitip iniş alanına kadar geçen zaman zarfında tavlamak zorunda olma gerçeği, kısa zaman aralığı ve dar vakte yönelik beşeri isyandır aslında.

örneklemli öneri:cumartesi geceleri saat 03:00'ten sonra tıka basa gerçekleşen metrobüs yolculukları arz ve talep esnekliği maksimum olan zaman aralığıdır. kaldırma yanlıları boş geçirmemelidir.
metrobüsün o bilindik kimin eli kimin cebinde- ya da arzu edilen başka yerlerinde- kalabalığında kaldırılmaktan kendinizi kurtarabilirseniz- yok yok çok da itirazım yok- yapabileceğiniz davranış. peki diyelim arzulanan adamı kaldırdınız, o kalabalıkta nasıl indireceksiniz?

(bkz: adam kaldırmak)
metropol şehirlerin bir numaralı fantezilerindendir.
fordculuk down
metrobüsten adam kaldırmak up
bir gey fantezisidir.
gerçekleşme olasılığı sıfıra yakındır.
bi kere o gördüğünüz taş gibi adamların tamamına yakını gey bile değil, kimi nereye kaldırıyorsunuz...
zorunda kalmadıkça metrobüs kullanmıyorum, zira kullanınca da metrobüse yetişme, inme ve binme hengamesi komando eğitimi gibi olduğundan adam kaldırma sözkonusu bile olamaz. metrobüsten değil de metrodan olan versiyonu ciddi anlamda hayallerimi süslemekte. öyle ki, her gün metroda en az 5-10 tane taş, kendi halinde, mr right olabilitesi yüksek bey görüyorum ama gelip geçen duraklar gibi onlar da geçip gidiyor çok üzülüyorum sözlük.