miley cyrus

istediğin kadar soyun bacım bizi ilgilendirmez de senin yaptığın tabuları yıkmak değil sesin yerine vücudunu pazarlamak. ikincisini kınamıyorum tabii fakat eğer amacın buysa açık açık söyle. tabuları yıkıyorum çok liberalim bahanesinin arkasına saklanma. tanım: sanatçı olmanın yanından geçemeyecek, soyunarak ergenlerin dikkatini çekmeye çalışan kadın.
bazen çocukken çekildiği fotoğraflardan başını kesip yetişkin olarak çekildiği fotoğraflara yapıştırdığı fotoğraflarını paylaştığı saçma sapan bir instagram hesabına sahip kadın.

aslında bir sürü saçma sapan fotoğraf paylaşıyor.*

5fa56

http://instagram.com/p/7a-tp3QzO_/?taken...

http://instagram.com/p/6owAIEQzOw/?taken...


candy transversal style magazine dergisi için çırılçıplak soyunmuş ve üzerine "benim amım benim şeçimim" yazılı mayo iymiş trans destekçisi şarkıcı. cesur kadın kişisi.

http://teaservedcold.com/2015/11/mileys-...

ev kızı mod dönüş yapmış
son yayinlanan teklileri ne pop ne de country camiası tarafindan sevilmeyince bunalima girmis. bebeyim üzülme sen ben seviyom seni. mukmuk.
taş gibi adamla beraberdi ayrıldılar mı ya
son albümü "younger now" harbi harbi tutmayan şarkıcı. "bangerz" döneminde eleştirmenler tarafından yerden yere vurulurken albüm ortalığı toza dumana katıyordu. "younger now" kötü bir albüm olmasa da miley'in bu ani duruluşu yüzünden garipsendi mi neetti anlamadım.
altı şarkılık son ep si she is coming i beğendim.özelikle mothers daughter, unholy ve party up the sreeet çok başarılı.diğerleride dinlenebilir düzeyde şarkılar.sonunda ergen triplerinden kurtulup şarkılarıyla ve oyunculuğuyla gündeme gelmeye karar verdi sanırım.
black mirror gibi balon dizileri neden izlemeyi reddettigimin kaniti gibidir olmayan oyunculuguyla marifetmis gibi trailerlara falan konan bu balon piremses.
aleyna'nın ımörikın * versiyonu.

ayrıca bılek mirır ne amk.
she is coming adlı ep'si gayet başarılı. özellikle mother's daughter dinlerken içimde acayip ve asi bir kıpırtı uyanıyor. aynen böyle gel miley.
mila kunis ile karıştırdığım hatun. tiplerini değil isimlerini. hangisi hangisiydi yahu diyorum mütemadiyen. güzel olan mila kunismiş. bi daha unutmam sanırım.
  • /
  • 2