nikimsi

iyi ki geldin de zirve yaptık kankasu. ankara rehberin olaraktan umarım memnun kalmışsındır. birlikte tozunu attırdık diyebilecek kadar gezdik bir günde. ay çok komik bi çocuk, çenem yoruluyor yanında gülmekten. bi de alıştım, haftaya tekrar geliceğini bilmesem depresyona giricem. partide gey mi bunlar sevgili mi kafamda deli sorular çifti olarak yerimizi aldık. danslarımızı edip içkilerimizi tokusturduk, seni yalnız uğurlamaya gönlüm el vermezdi ama bensiz yaşamayı öğren padilet ahsjshkjd öptüm çene gamzenden seksi adam.
kendisi ile geçen seneki izmir zirvesinde tanışmıştık, o zirve de pek güzel geçmişti. aradan geçen onca zamandan sonra, sözlüğe yazıp başkalarından tavsiye istediğim bir soru konusunda, ta ülkenin öteki ucundan bana yardım etti kendisi sağolsun, bu kadar da nazik, düşünceli ve iyi bir insan kendisi. ben de adına zirve açtım teşekkür olarak, zirve de harika geçti, kendisi güzel birşeye vesile olmuş oldu. pozitif enerjili güzel insan, iyi ki varsın.
enerjisine hayran kaldığım en kısa zamanda düzenleyeceği ağrı zirvesinde buluşmak için can attığım 2 haftadır cumartesi aksamlarımı güzelleştiren güzel adam... tanıştığımıza çok memnun oldum sen hep gel yahu ankaraya güzel bir ekip olduk valla *
yaygın kaygı bozukluğu hakkında kaleme aldığı detaylı yazısı için;

http://homojen.ayisozluk.com/yaygin-kaygi-bozuklugu/
  • /
  • 3