öpüşmeyi öğreniyorum

öncelikle migrostan veya taksim gezi parkından eli yüz düzgün bir öpüşülecek adam temin edilir. elinde adamı olanlar eldekini kullanabilir.

madde madde incelemek lazım.

1- temizlik

ağız hijyen önemlidir. her iki tarafında ağzının gül kokması gerekmez ama sigara kokusu bazen kişiyi tiksindirir. o yüzden temiz ağızla öpüşmek her zaman iyidir.

2- ortam

rahat bir ortamda insanlar rahat olur, böylelikle küçük küçük başlayan öpücükler french kisslere kadar gider.

3- duruş şekli

iki erkeğin öpüşme olayı biraz gariptir. genelde çoğu insan öpüşmeyi bilmez, bu yüzden pas geçilir. hangi partner daha uzunsa veya iri ise bırakın üstte o olsun. doğrudan yatın demiyorum. öpüşürken bir sürü pozisyon deneyeceğiniz için, yavaş yavaş öpüşmeye çalışın. yoksa burun dişlemekten tut, kafa göz yarabilirsiniz.

4- eller

ellerin konumu önemlidir. hemen gögüs ve göt ellemeye uzanmayın. karşındakini ile öpşürken sarılmak, eller ile yüzü okşamak kişiye farklı bir haz verir, kendini özel olduğunu hisseder. o yüzden yavaş yavaş yüzden başlayıp, yavaşca vucüdün diğer kısımlarını okşayın, sıkma hemen cocugum. okşa sadece. koyuyazar abim dedi, dersin.


not: eğer öpüşmeyen bir partner/fuckbuddy/one night stand varsa, doğrudan siktir edin. öpüşmek candır.

not2: teoriği burda çalışın, sonra pratiğe geçicez.
bunu elimizle yapabiliyoz mu? tarzında bi soru sorulabilir , elizabethi yaşatma ve kalkındırma derneği üyeleri tarafından.
anlamsız bir şekilde karşındakinin ağzında yuvarlanmak.
teorik kısmını her ne kadar hafızanıza kazısanız da , emin olun ki karşınızdaki partner ile her şey değişiyor. tüm teorik bilgiler unutulur ve kalp beynin önüne geçer ve öyle hareket etmeye başlarsınız.