öpüşmeyi öğreniyorum

öncelikle migrostan veya taksim gezi parkından eli yüz düzgün bir öpüşülecek adam temin edilir. elinde adamı olanlar eldekini kullanabilir.

madde madde incelemek lazım.

1- temizlik

ağız hijyen önemlidir. her iki tarafında ağzının gül kokması gerekmez ama sigara kokusu bazen kişiyi tiksindirir. o yüzden temiz ağızla öpüşmek her zaman iyidir.

2- ortam

rahat bir ortamda insanlar rahat olur, böylelikle küçük küçük başlayan öpücükler french kisslere kadar gider.

3- duruş şekli

iki erkeğin öpüşme olayı biraz gariptir. genelde çoğu insan öpüşmeyi bilmez, bu yüzden pas geçilir. hangi partner daha uzunsa veya iri ise bırakın üstte o olsun. doğrudan yatın demiyorum. öpüşürken bir sürü pozisyon deneyeceğiniz için, yavaş yavaş öpüşmeye çalışın. yoksa burun dişlemekten tut, kafa göz yarabilirsiniz.

4- eller

ellerin konumu önemlidir. hemen gögüs ve göt ellemeye uzanmayın. karşındakini ile öpşürken sarılmak, eller ile yüzü okşamak kişiye farklı bir haz verir, kendini özel olduğunu hisseder. o yüzden yavaş yavaş yüzden başlayıp, yavaşca vucüdün diğer kısımlarını okşayın, sıkma hemen cocugum. okşa sadece. koyuyazar abim dedi, dersin.


not: eğer öpüşmeyen bir partner/fuckbuddy/one night stand varsa, doğrudan siktir edin. öpüşmek candır.

not2: teoriği burda çalışın, sonra pratiğe geçicez.
bunu elimizle yapabiliyoz mu? tarzında bi soru sorulabilir , elizabethi yaşatma ve kalkındırma derneği üyeleri tarafından.
anlamsız bir şekilde karşındakinin ağzında yuvarlanmak.
teorik kısmını her ne kadar hafızanıza kazısanız da , emin olun ki karşınızdaki partner ile her şey değişiyor. tüm teorik bilgiler unutulur ve kalp beynin önüne geçer ve öyle hareket etmeye başlarsınız.
temizlik işin en önemli kısmı. mümkünse birde arabada öpüşmek lazım. başka yer bu keyfi vermiyor. yanlışsam yanlış diyin, arabada öpüşmekle telefon kulübesinde öpüşmek bir mi. değil.
püf noktası hız ve sertlik ayarını iyi dengelemekte. başlarken yumuşak bir güçte, daha yavaş hareketler ile, dil aksiyona yavaşça dahil olacak ama hemen karşımızdakinin ağzına sokmayacağız önce dilimiz ancak dudaklarımızın hizasına gelecek mesela. sertlik ve hızı yavaşça arttırabiliriz karşımızdan aldığımız geri bildirime göre. artık sevişmenin en ateşli yerlerine geldiysek birbirimizin ağzını yüzünü yiyebiliriz o bile makbuldür. önce yavaş, yumuşak. bir de konuşmaktan korkmayalım, baktık ki karşımızdaki çok çekingen, biraz dilini ver diyebiliriz, baktık ki karşımızdaki çok atik, biraz yavaşlayalım diyebiliriz. öpüşelim öpülelim, bu dünya kimseye kalmaz.