otobüs ereksiyonu

aniden oluşan ve genelde arkamda hissetiğim sonu kavgayla biten tiksindirci durum ..
görüş alanınızda seksi bir ayı olduğunun belirtisidir.
ayy severim ben bu ereksiyon türünü. bir de gece yolculuğu ise off yani neyse.
uzun yolda giderken zamanla bacaklar aynı konumda kalmaktan kekremsi bir kıvama gelir de birazcık çiş ihtiyacı uzaktan gözükür bununla birlikte uykulu bir kafa da olunca kaçınılmaz durumdur. indirmek de zordur ve acı verir.
benimde böyle bir anım var anlatmak isterim; ibretliq.. 2011 yılı üniversitede 3. yılım. ara tatil bitmiş biz ev arkadaşımla istanbuldan okuduğumuz şehre doğru gidiyoruz. hep gece yapardık yolculukları 11- 12 saat sürdüğü için yolculuğu uykuda geçirmek vakit kaybı gibi gelmez daha az yorulduğumuzu düşünürdük. neden uçak değılll diyenlerinizi duyar gibiyim fakirdik bebeksilerim. neyse ben alttan alttan ev arkadaşıma halleniyorum; o dönem çekiyordu beni nomissizin oğlu. üzülerek xalo erekte oldu o akşam yolculuğunda ama fena bir durum arkadaşlar yani kapatmaya çalışıp üst üste attığın bacak, girdiğin şekiller falan deli saçması bir durum. ev arkadaşım olacak şahıs hele xalo ayağına kafamı koyayım biraz belki uyurum böyle demez mi. utandığım nadir anlardan biridir. böyle de utanmazımdır shdjjs. ceketimi yastık niyetine koyarak durumun üstesinden geldim. merak etmeyin yakalanmadım arkadaşlar. yakalansam ne olurdu onu bende bilmiyorum. sonuç: siz siz olun hallendiğiniz birileriyle gece yolculuğu yapmayın. (en azından yanyana)
oluyor ya ... mesela otobüste oturuyorum karşımda bacaklarını açmış oturan adam görünce bi ereksiyon oluyorum :)
şehirlerarası yolculukta sabahın ilk ışıklaıyla muavini su vs. bahanesiyle çağırmamın sebebi. o kumaş pantolonların ardında saklanamayan güzellik. bir keresinde kafasının izine kadar belli oluyordu da çıldırıyordum zevkten...
ergenlik dönemi problemidir. hicbir titreşime kayıtsız kalamamak. cinsel anlamda itici gelen bir şeyi/kişiyi düşünürseniz 1 dakikada başa cikabileceginiz sorundur.
bu durumda yanımda hırka vb bir şey varsa direk hırkayla kapatıyorum ama hırka vb bir şey yoksa sadece kimsenin fark etmemesini ummaktan başka çarem kalmıyor galiba
  • /
  • 2