pucca

kendini kıskanç, bencil ve çıkarcı olarak tanıtan, kızların erkeklerce görünmeyen yönleri hakkında tüyolar içeren yazılarını günlük biçiminde bloğunda paylaşan, daha sonra bloğunda yazdıklarını kitap haline getiren kişidir.

- küçük aptalın büyük dünyası
- ve geri kalan her şey
- allah beni böyle yaratmış
- ay hadi inşallah

isminde 4 kitabı çıkmıştır. her ne kadar ergen bir üslupla yazılmış kitaplar olsalar da ''neticede bunlar günlük canım ne bekliyorsun'' diyerek kendinizi frenlemenizi öneririm. böyle yaparsanız okurken kahkahalar atma ihtimaliniz yükselir.
kassam benden 10 pucca çıkar diye içten içe düşündüğüm başlık. * *
tahminimce adını japon çizgi film karakteri olan pucca'dan aldığını düşündüğüm blog yazarı.
kürkçü dükkanına geri döndüm..
biraz büyüdüm, epeyce değiştim
kürküm burada kaldığı için
çok ama çok üşüdüm... gibi güzel dörtlüğü dört tane de güzel kitabı olan insan işte
açıkcası hiçbir vasfı olmayan, kezban demeyeyim ama alelade tespitleri/söylemleriyle kendisi erkeklerden,hayattan sille yemiş minik birer carrie sanan yurdum kızlarının baş tacı ettiği bir kızımız kendisi. hani yazılarının-kitaplarının edebiliği veya sanat anlamında bir şey teşkil etmediği hususuna değinmiyorum bile. evet, okumadan bu eleştiriyi yapmak tam doğru olmasa da az çok sosyal medya ve çevreden gözlemlediğim bu.

twitter'ın yeni facebook olduğu 2-3 sene öncesinde kendisine bir çevre yaratıp, heybeye ünlü, dahası ''yazar'' olanlardan.
okurken kahkahalar attığım, sanat değil de günlük olarak bakmanız gerekir netice de eğlenmek için yazılmış şeyler...
blog olayını başından yakalamış ve yurdum abazan kızlarının gönlünü feth edip kendini ulusal gazetelerden birinde köşe yazarı yapmış eski bir blogger. *
türkiye kezbanlarının kraliçesidir. vine fenomeninin biriyle evleniyormuş.