pucca

kendini kıskanç, bencil ve çıkarcı olarak tanıtan, kızların erkeklerce görünmeyen yönleri hakkında tüyolar içeren yazılarını günlük biçiminde bloğunda paylaşan, daha sonra bloğunda yazdıklarını kitap haline getiren kişidir.

- küçük aptalın büyük dünyası
- ve geri kalan her şey
- allah beni böyle yaratmış
- ay hadi inşallah

isminde 4 kitabı çıkmıştır. her ne kadar ergen bir üslupla yazılmış kitaplar olsalar da ''neticede bunlar günlük canım ne bekliyorsun'' diyerek kendinizi frenlemenizi öneririm. böyle yaparsanız okurken kahkahalar atma ihtimaliniz yükselir.
kassam benden 10 pucca çıkar diye içten içe düşündüğüm başlık. * *
tahminimce adını japon çizgi film karakteri olan pucca'dan aldığını düşündüğüm blog yazarı.
kürkçü dükkanına geri döndüm..
biraz büyüdüm, epeyce değiştim
kürküm burada kaldığı için
çok ama çok üşüdüm... gibi güzel dörtlüğü dört tane de güzel kitabı olan insan işte
açıkcası hiçbir vasfı olmayan, kezban demeyeyim ama alelade tespitleri/söylemleriyle kendisi erkeklerden,hayattan sille yemiş minik birer carrie sanan yurdum kızlarının baş tacı ettiği bir kızımız kendisi. hani yazılarının-kitaplarının edebiliği veya sanat anlamında bir şey teşkil etmediği hususuna değinmiyorum bile. evet, okumadan bu eleştiriyi yapmak tam doğru olmasa da az çok sosyal medya ve çevreden gözlemlediğim bu.

twitter'ın yeni facebook olduğu 2-3 sene öncesinde kendisine bir çevre yaratıp, heybeye ünlü, dahası ''yazar'' olanlardan.
okurken kahkahalar attığım, sanat değil de günlük olarak bakmanız gerekir netice de eğlenmek için yazılmış şeyler...
blog olayını başından yakalamış ve yurdum abazan kızlarının gönlünü feth edip kendini ulusal gazetelerden birinde köşe yazarı yapmış eski bir blogger. *
türkiye kezbanlarının kraliçesidir. vine fenomeninin biriyle evleniyormuş.
kocasıyla boşanması şova dönüşen sosyal medya ünlüsü.
bebeğinin fotoğrafını paylaştığı için evine terör baskını yapılan feno. daha neler göreceğiz ya rab!
ayy kim bunlar bee. sosyal medyanın maymunları. sürekli bir atraksiyon peşindeler. ayy şunu söyliyim azıcık olay yaratayım da gündem olayım çabaları falan komik lan bizim bu yutubırlar haa. elalem neler yapıyor. bizimkiler mal mal. bugün de maldan açtık hesabı hadi bakalım. adsfadfs.
hiç çocuk sahibi olmak üzerinden duyar kasmasin. madem çocuk sahibisin, söyle senin çocuğuna biseyi ozendirsinler ister miydin? herhangi zararlı bir şeyi. hiçbir suç cezasız kalmıyor işte. ister r kelly ol ister blogger ister youtuber. ö-zen-dir-me-ye-cek-sin. bu kadar basit.
sırf bu kadına bakıp, uyuşturucuya başlayan varsa eğer allah onu ıslah eylesin.