roma döneminde yaşasan adın ne olurdu

bir onedio.com testi.

http://onedio.com/haber/roma-doneminde-y...

ben maximus çıktım. güzel lan.

aynen de bildi.

sen roma döneminde yaşasan adın maximus olurdu. maximus, latince en büyük anlamına geliyor. her alanda en iyi olmak için uğraşıyorsun ve öylesin de. iş/okul hayatında tüm başarıları elde edebilecek azme sahipsin. kariyer basamakları senin için engel olmaktan çok eğlenceli bir oyun. sabırsızlığın olmasa önünde kimseler duramaz.
aman allah'ım! dünyanın en zarif insanların biriyle karşı karşıyayız. prenses misin nesin? sen roma döneminde yaşasan adın gratiana olurdu. gratiana, latince zarif anlamına geliyor. bu letafet, bu nezaket, bu şıklık için çok uğraşılır ama sende allah vergisi bunlar
sen roma döneminde yaşasan adın caelius olurdu. caelius, latince cennet anlamına geliyor. seni tanımlamak için emojimiz var. çok dürüst, yardımsever bir insansın. dürüstlüğün nedeniyle birçok fırsatı kaçırsan da bundan asla vazgeçmiyorsun. zaten mümkün de değil. genlerine işlemiş dürüstlük ve doğruluk.
sen roma döneminde yaşasan adın aelius olurdu. aelius, latince güneş anlamına geliyor. etrafına neşe ve ışık saçan bir insansın. baharda açan çiçekler gibi insanlara umut aşılıyorsun. enerjin çok yüksek ve bunu etrafındaki insanlara yardımcı olarak harcıyorsun. çok neşeli olduğun için çevrende sevilen birisin.*
anket sonucunda tarafıma gratiana adı layık görülmüş... @ tavadakasarlisucuk gibi yani (bkz:#235697)´dekinden ama azıcık farkla:

"aman allah'ım! dünyanın en zarif insanların biriyle karşı karşıyayız. kaç kişi kaldı istanbul beyefendileri? sen roma döneminde yaşasan adın gratiana olurdu. gratiana, latince zarif anlamına geliyor. bu letafet, bu nezaket, bu şıklık için çok uğraşılır ama sende allah vergisi bunlar*" - çıkan resimde gratiana değil, gratian yazmakta.

siteye göre zarif demekmiş latince gratiana.

evet, zarif demektir gratia/gratiana ama zarif üçüncü, dördüncü anlamıdır gratian'ın/gratiana'nın. çekici, cazip, cazibeli, incelik, zerafet - zarif, etki, nüfuz, saygı, hürmet, dostluk, sevecenlik, şefkat, lütuf - lütfeden - lütufkar, inayet, minnettarlık, şükran gibi anlamlardan, sadece zarif olan seçilmiş. nasıl bir anket ve nasıl bir siteyse!*

neyse, egomu okşattım, geçtim diyeyim.*
(bkz: caelius)

cennet demekmiş.

sen roma döneminde yaşasan adın caelius olurdu. caelius, latince cennet anlamına geliyor. seni tanımlamak için emojimiz var. çok dürüst, yardımsever bir insansın. dürüstlüğün nedeniyle birçok fırsatı kaçırsan da bundan asla vazgeçmiyorsun. zaten mümkün de değil. genlerine işlemiş dürüstlük ve doğruluk.
sonuç: gratian!

aman allah'ım! dünyanın en zarif insanların biriyle karşı karşıyayız. kaç kişi kaldı istanbul beyefendileri? sen roma döneminde yaşasan adın gratiana olurdu. gratiana, latince zarif anlamına geliyor. bu letafet, bu nezaket, bu şıklık için çok uğraşılır ama sende allah vergisi bunlar.
gratian çıktı çok zarifmişim.
testte tacitus çıktı* ama arvellus'um ben. entrikacı, piç bir gladyatörüm. arenaya çıkmadan rakiplerimi zehirliyorum. sonra da orgylere akıyorum.
vitus, hayat. dengesizmisim. *
varinia esnek, çok yönlü anlamına geliyormuş. *
ben de caelius çıktım. evet, cennetin ta kendisiyim.
flavius victor

onedio testini yapmadığım başlıktır. kendim seçiyorum, isim atamak ne ayol.
galiba cinsiyeti rengarenk sectigim icin caelius degil caelia ismini verdi bana. diger her sey ayni.