romantik erkek

kadınların belki ama erkeklerin beklentisini karşılayamayan erkektir. o şarabı penise döküp yalasa, en ahlaksız şiirleri sevişirken kulağına fısıldasa, outdoor fantezilerinin birinde sizi becerirken çiçekleri yoldursa romantizmin belki bir anlamı olur. yoksa saf şiiri, şarabı, çiçeği at çöpe.

(bkz: romantizma)
aslında herkes sever de korkar, 'bu olabilir mi, gerçekten böyle hissediyor mu ?' diyerekten ama keşke herkesin sevgilisi böyle olsa, romantik dediğin illa da çiçek falan almak zorunda değildir, gelip sarılsa 'biraz böyle kalalım, bugün çok özledim seni ' dese zaten orda maddenin ikinci haline geçersin
azınlıkta olarak sevdiğim bir türdür. pek karşılaştığım söylenemez ama gecenin bi yarısı sevgilisine "şu an sen uyuyosun..." şeklinde başlayan uzun aşklı mesajlar yazanları olduğunu duydum. ne biliyim olm güzel bişey yani tamam çiçekleri de yoldursun da bu da olsun.

ehe.
beklenmedik anlarda küçük sürprizler yapar, gözlerinin içine bakar, sen farketmediğin zamanlarda bile seni inceler, başkasıyla konuşurken bir bakarsın uzaktan bile gözü ve aklı sendedir, bir de uykudan gözünü ne zaman açsan onu seni izlerken bulursun; işte böyle erkek romantiktir; erkektir.
yatak odasının ışıklarını söndürüp bir tane mumun aydınlattığı loş ortamda sevgiline iki-üç saat thai masajı yaptıktan sonra, ne kadar tahrik olmuş ve artık sevişmek istiyor olsan da, sevgilinin iyice gevşemiş ve uykuya dalmak üzere olduğunu hissettiğinde, iradene sahip olup onun uyumasına izin vermek, sevişmeyi sabaha bırakmak * romantik olmaksa eğer, evet, ben romantiğim.
burcum gereği* dahil olmam gereken erkek grubu. evet,romantiğim aslında ama bunu belli edemem ve karşımdakinden de aşırı bir romantizm beklemem. arada söylenen bir iki güzel söz, sarılıp birşey izlemek, dip dibe oturup birşeyler yemek bence çok romantik. yoksa öyle aşk şarkılarına, mumlara, tütsülere, ne dediğini anlamadığım fransızca şarkılar eşliğinde dansa gerek yok... en pasaklı haliyle gelsin biri sarılsın, öpsün, içinden geliyorsa bir iki güzel bir şey söylesin.. var mı bunlardan daha romantik bir an? organizasyona vs gerek yok..