sabah ereksiyonu

hala sağlıklı olduğunun göstergesi.
sikmeyipte sabaha bırakanların can simidi. libidoyu otomatik pilota bağlamak.
kişiden önce dimdik ayakta olan uzvun sabah ki duygu yoğunluğuna verilen isimdir. erekte olmuş uzun volkanik patlamalar yapmazsa bir süre halini koruyabilir. yataktan çıkmadan işi halletmeli ya da doğru duşa gidilmelidir.
hele ki uzun süren otobüs yolculuklarının sabahında gerçekleştiğinde , insanı şeytan taşlamasına bile maruz bırakabilecek durum.
sabah siz anneniz sesliyorsa kalk hadi diye ..tamam ben kalkıyorum hadı sen git demenize rağmen gitmyen anneye inat hala ayakda durak git işte kadın sıkıntı war aşağıda karşında öyle mi çıkıyım...yatakta oturursunuz hala ınat eder gıtmez vakıt kazanırsınız öyle ınınce kalkılır
nasıl bir his olduğunu çok merak ettiğim fakat pipim olmadığı için hiç bir zaman bilemeyeceğim bir durum.
yanın boş ise anlamsız olandır.
"erken kalkan yol alır" sözünün çıkış noktası değildir tabi olur mu öyle şey. ama insanların sabahları pek zeki olmamalarının sebebidir. beyinde olması gereken kan o bölgeye pompalanmıştır. eğer ereksiyonu yaşayan kişi siz değilseniz yaşayan kişinin saklama çabası görmeye değerdir. bi keresinde ereksiyonla oda kapısı açıp anne babamla yüzyüze gelip kapıyı yüzlerine çarparcasına kapatıp arkadan "günaydııığğnn" diye bağırmışlığım vardır ki rezillik.
kan dolaşım sisteminin, erkek vücuduna yaptığı en erotik şakadır!
işine gücüne veya okuluna koşturacak insanlara, "hayat yaşamaya değer, hele bir seviş sonra ne halt edersen et", dercesine pervasız ve edepsizdir!
işeyince anca geçiyor, boşalamıyorumda.
uyandığımda yorganın büyük ağrı dağı şeklini almasını sağlayan ereksiyon şeklidir. seviyorum seni küçük mr nobody. * )
eğer sabah aileniz sizi uyandırmıyorsa ve yanınızda taş gibi bir herif yatıyorsa dünyanın en güzel olayıdır. ayrıca sabah ereksiyon olan birisiyle uyanmakta güzeldir. güzeldir ya, güzel şeyler bunlar.
eğlencesi bozulmasın diye bazen sabahları kalkıp alarmı kendisi kapatıyor.

üzerine çift tık yapınca "donanımı güvenle indir" seçeneği aktif oluyorsa şanslısınız; klozete sıkışmaya çalışırken pes ediyor,
fakat çift tık yapmanıza rağmen tepki vermiyorsa işte o zaman sistemi baştan başlatmak için bir anlığına sersemletmelisiniz... artık lavabo mermerine mi vurursunuz, yatağa dikine mi atlarsınız, orası size kalmış.
her sabah benden önce kalkıp beni uyandıran, yanımda bir ayı yoksa bakıp bakıp hornete sarıldığım, her sabah günaydınını eksik etmediğim organımın sabahki konumu.
güzel bir uyanma şeklidir senden önce uyanan aletine uyanmak.

bir de gecenin bir yarısı dikilip seni de ayaklandıranı vardır bunun. çekersin çekersin gelmez, inmek de bilmez.
işe geç kalma sebebim..
yaşamış olduğum stres dolu günler sebebiyle yaşamayı unuttuğum durum
yokluğuyla yatakta yuvarlanma keyfi bir başka oluyoo^^
her sabah "yetenek sizsiniz"e katılacakmış gibi sürekli "bak gördün mü?", "ben de daha ne numaralar var", "unuttun beni zalim" "he he he" edasıyla ufaklığın asli görevini hatırlattığı eylem.
  • /
  • 4