sapanca'da katliam var

#sapancadakatliamvar etiketiyle sosyal medyada büyük tepki toplayan köpek katliamı. sapanca belediyesi'nin yaptığı söylenen köpek katliamı eğer doğru ise, bir an önce bu rezilliğin durdurulması gerekiyor. bir kaç video gördüm ki, parçalandım resmen. yazıklar olsun, ne kadına, ne çocuğa, ne hayvana, ne bitkiye, hiç bir şeye saygınız kalmamış sizin!

http://www.halkizbiz.com/gundemden/sapan...
bir ülkenin eğitim seviyesi hayvanlara gösterdiği şefkat ve sevgiyle doğru orantılıdır. utanıyorum bu ülkenin haline. hiç mi yavrunuz olmadı? çoluğunuz çocuğunuz olmadı.. ya da çocuk sevmediniz mi? onların bile hayvanlara ne kadar masumca yaklaşmasından hiç mi bir şey öğrenemediniz? çok yazık.
diyanet, yeni yıl takviminde evde köpek beslemenin ve erkeğin küpe takmasının dinen uygun olmadığını belirtmiş. bu köpeklerin ölümlerinden diyanet sorumludur. sapanca belediyesi ve zabıtası bu zehirleme olayıyla ilgilerinin olmadığını açıklamışlar.
haberde zabıta demiş, diyanet böyle bir şeytanlık yaptırabilir mi? zaten bütün sene diyanete vergi ödemek için çalışıyoruz, diyaneti sikiyim. çok sinirlendim.