seven adam

seven adam fedakardır
seven adam hisseder
seven adam anlar
seven adam katlanır
seven adam affeder...
- bize demiyor dark bear yürü...
+ havalar da ne soğudu be !
seven adam sadece sever. boğmaz , mış gibi yapmaz , talep etmez , sadece sever.
seven adam ayrılıkta en çok incinen, en çok kalbi kırılan adamdır, hele bir de çok güvenir de güvendiği dağlara kar yağarsa kolay toparlanamaz.
içinde 100 kaplan barındıran erkek modelidir. sevdiği kimsenin gönlünü hoş tutmak için yapmayacağı güzellik yoktur. karşılığını beklemese de toplumun takdirini sonuna kadar hak eden alnı öpülesi, herhangi bir canlıya ve/veya yıldıza adı verilesi ulu insandır.
yedi cücelerin tek rakibi ve boy avantajlarını iyi kullanan yedi adamdan oluşan bir popilasyondur.
seven (7) adam. bir de uhh ahh dev adam oniki (12) dev adam var tabi. *)
her yaptığının hesabını verecek kadar ödlek, her şeyini gizleyecek kadar da saman altından su yürütücü olmadığı sürece; ortalama şeffaf yapısıyla sevmesine izin vereceğim adamdır. eh sevgiye dahi izin vermediğimizde kendi kendine boş boş sevip duracağına göre; seven adamı yaratmak bile bizim elimizde sonuçta.

seven adam sevdiceğine sadık kalmalı günde gizlice 100 adamla yatmamalıdır, eli ekmek de tutmalı çalışmalıdır da. boş dolaşan da sevebilir tabi, ama lütfen beni bulmasındır. hiçbir şeyinden şüphe duymayacak kadar güve telkin edip, gözüm arkada kalmadan; beni ayakta uyutmadığına tamamen itimat edebiliyorsam bu iş tamamdır. evet çok zor işler.

duygularının kanlı canlı varolduğunu kanıtlar.
yüreğine sağlıktır, dert görmesindir.
ingilizce çalışanlar için yedi adam diye okunan başlıktır.
(bkz: yaran yanlış okumalar )