sevgiliyle birlikteyken film izleyememe sorunsalı

zordur bir buçuk iki saat sevgiliniz yanınızdayken film izlemek, konsantre olmak falan. bazen o film izler siz onu izlersiniz. sonra öpim mi muhabbeti başlar yok sen yok ben; yok bu yanak ağlar, yok bu yanak bi daha ister... sonra daha rahat bi yerlere geçelim mi denir ve bilgisayar kapatılır. izlenmez yani. zordur. en fazla müzik *
sizi çok seven biriyle izlendiğinde izleyememeyle sonuçlanır. film o kadar dokunur ki slya smük ağlarsın, sevdiğin "..kerim seni bu kadar ağlatan filmi be, allah allah izlemiyoruz" der kapatır. sen de sanattan anlamayan bir sevgilin olduğuna yanar mısın yoksa seni o kadar seven bir sevgilin olduğuna sevinir misin bilemezsin.
birlikte film izleyemiyorsam eğer sevgili olamam sanırım. zaten tanıma aşamalarından biridir bu benim için. açarım şöyle bir leon, black swan, addams ailesi, amelie, jeux d'enfants, esaretin bedeli vs vs. bakalım napacak ?
sevgiliyle birlikte film izlemeyi başarabildiğiniz zamanlarda ilişkinizin tutku derecesini kontrol etmenizi gerektirecek bir nevi seks ölçer.
en fazla, ben deyim bir buçuk iki yil, size deyin üç yillik iliskilerde olabilecek sorunsaldir. yoksa iliski devirmis 15 yilini, birlikte film izlemeyeceksiniz de ne yapacaksiniz? yok burada bahsedilen, sevgili degil de koli ise, birakin film izlemeyi de film çevirin derim size...