sevgiliyle korunmadan ilişkiye girmek

hamile kalmak ya da bırakmak gibi kaygıları olmayan heteroseksüellerin yanı sıra (bkz: sevgilisine sapına kadar güvenen eşcinsel)lerin de tercih ettiği ilişki detayıdır.
sevgilinize sonuna/sapına/tamamen artık ne derseniz diyin güveniyorsanız olması gerekendir. prezervatif seksten alınan keyfi çok çok azaltıyor bana göre. ancak sevgilnize güvenmiyorsanız asla korunmadan ilişkiye girmeyin. güvenmediğiniz, güvenemediğiniz bir insana da nasıl sevgili dersiniz o da ayrı mevzu. mesele sevgililerin başkalarıyla seks yapmalarından aldatmalarından ziyade partnerlerinin/ eşlerinin sağlığını tehlikeye atabilecek kadar acımasız, düşüncesiz olmalarıdır. eğer sevgilinizin sizi riske atmayacağından eminseniz varsın başkalarıylla yatsın bence çok da önemli değil.
ya ben şunu öğrenmeyi çok istiyorum. benim bir sevgilim var ikimizde birbirimizden başka partner ile yapmıyoruz kondom kullanmak şart mı illa? hiv dışındaki hastalıklar için hijyen yeterli diye biliyorum. bu konu hakkında deneyimli bir sözlük yazarından yardım bekliyorum?
aptallık salaklık gereksizlik cahillik gibi kavramların sözlük anlamlarına baktığımda gördüğüm şey
bunu güven çatısı altında konumlandıranları gördükçe kondom paketlerime bir daha sarıldım.
meryem anayı bile rawdog'lamazdım açıkçası. yıllanmış kocamla bile yapmadım, anal seks kondomsuz yapılmamalı. bu her şeyden önce partnerinize verdiğiniz değeri gösterir.
cinsel yolla bulaşan hastalıklara sebep olabilecek keyifli bir aktivitedir.