sigara içen erkekle öpüşmek

ten uyuşması diye bişey var ya hani. valla karşımdaki herifi seviyorsam ve onunla öpüşmek keyif veriyorsa , dokunduğumda zevk alıyorsam hiç önemli değil.
sigara içmeyen biri için işkence olabilir. * *
sigara içmeyen biri olarak başta bende işkence olacağını düşünüyordum ama birşeyler hissediyorsanız hiç bir şey engel olarak duramıyor karşınızda. yani rahat bir şekilde öpüşülebiliyor.
bazı tecrübeli arkadaşlardan öğrendiğime göre küllükle öpüşmekten farksızmış..
bu anlamda öpüşmek,çayın demlenmesi,filtre kahvenin içim zamanının gelmesi gibi bir şeydir.
ilk öpüşmede size bi' tuhaf gelen o küllerinden doğan koku,zamanla çok cazip gelebilir.
bunun duman üflenen türevi de vardır.
bence öpüşeceğin kişiyı candan seviyor isen ne sigara kokusu alır nede başka bir şey, öpüşür insan içten duygularla bence
o an sigara kokusu alıyorsan o kişiyle işin yok demektir. iyi bir test sanırım.
kesinlikle öpüştüğün adamla alakalı. beğendiğin arzuladığın bir adamsa güzel bile gelebilir. sigara içmeyip de ağzı kokan adama bin basar.
djarum black içiyorsa hiç sorun değil veya öpüşen iki kişide sigara kullanan insanlarsa yine bir sorun teşkil etmez. öpüşmeden önce bunlara dikkat etmek gerek tabi. kimse bir küllüğü örnek alan bir insanla öpüşmek istemez.
sevgilimin nefesiyse problem değilde başka bir adamsa dişler fırçalanmalı ve öyle gelinmelidir.* * * *
yok anlamıyorum yani, nedir bu insanların alıp veremediği sigarayla. öpmezsin, sevişmezsin, sevmezsin.*
öpüşmeden önce nescafe gold içerseniz, şekersiz, pek bir şey hissetmezsiniz. siz kahve o sigara, iyi gidersiniz...
iki taraf da sigara içiyorsa, bir şey anlaşılmadığını söylüyorlar ama şahsen ben sigara içmeyen birisi olarak bir sefer sigara içen birisiyle öpüştüğümde inanılmaz çirkin bir tat almıştım. sigara içmeyen kişiye gerçekten işkence olabilecek bir durumdur. belki zamanla o tada alışılır ama hiç sigara içen sevgilim olmadığı için bilemiyorum.
ağızda acı bir tat bırakır. ne zaman sigara içen erkekle öpüşsem aklıma istemsizce u2'nun one şarkısındaki "or leave a bad taste in your mouth" sözleri geliyor.*

şaka bir yana çok fazla sigara içen erkek aynı zamanda parmak uçları ve teni sigara kokma ihtimali olan adamdır ki bu adamları sevmek ve onlarla sevişmek eziyet gibi geliyor. hadi çiğnediği mentollü sakız ile ağzındaki tadı kısmen alıyor ama tenindeki koku gitmiyor işte... tabii bu son dediğim çok fazla sigara içen erkekler için geçerli.

sevenleri mutlaka vardır ama ben sevemedim bir türlü.
yani öpen de öpülen de içiyorsa normal bi olay. tek taraflı ise sıkıntılı bi durum. ilk başlarda sorun gibi görünmesede zamanla ayrılık sebebi olabilitesi yüksek.
oldukça tatsız olduğunu tahmin ettiğim aktivite.
sigara içmeyen birini tercih sebebidir.
ne kadar seksi bir olay olduğunu içtiğinizde anlarsınız. içmiyorsanız hiç denemeyin. nahoş bir seksiliğe lüzum yok. adsfadfs.
sigara içen biri olarak bile eğer yeterli temizlik yapılmamışsa rahatsız olduğum, diş fıçalayıp, ağız çalkalamak bu kadar mı zor, dedirten durum.
  • /
  • 2