stranger things

ilk 5 dk sında tam benlik dediğim ve beğenebileceğini düşündüğüm herkeze izletmeye kalkıştığım için ilk sezonunu en az 5-6 kez izlediğim dizi.ikinci sezon aynı çizgide olmaz diye düşünmüştüm ama ilk sezonun finalinde vaadettiklerini fazlasıyla verdi.
hiç izlemedim ama deli gibi izlemek istediğim fakat üşengeçliğimin tavan yaptığı zamanlardan geçtiğim aklımın köşesinde bulunan dizi.
öneririm hoş bi dizi pişman olunmaz
ikinci sezon başladı ve daha bir bölüm izledim bitecek diye ödüm kopuyor
bugün 2. sezona başlayıp an itibari ile bitirdiğim klasik korku ile gerilimi daha baharatlı senaryolar ile tatlandırarak merak içinde ve sabırsızlıkla bölümden bölüme hızlıca atlamanıza neden olan netflix dizisidir.
kasaba şerif'ini canlandıran çok seksi bir oyuncuya sahip dizidir.
üçüncü sezon ruslarla başlayıp önemli karakterlerden birine veda ile bitiyor. biterken 4. sezon için de göz kırpıyor. çocukların hepsi boy atmış, ergenliğe giriyorlar. elimizde büyüyor keratalar.
david harbour, sean astin, paul reiser, pruitt taylor vince, aaron munoz ve robert walker branchaud gibi tatlı ayıcıklar ve dacre montgomery gibi bir taş barındıran dizi. son sezonda rusya ve ruslar için nefret dilinin bokunu çıkarmış olsalar da, reklamları izleyicinin gözüne gözüne soksalar da izlendi mi? evet izlendi. ilk iki sezonun tadını üçüncü sezonda alamadım, zaman zaman sıktı. 4. sezon için yine bir açık kapı bıraktılar. 1 yıl sonra görüşürüz artık.
sırf david harbour için dizi iyice boka sarsa bile izleyeceğim dizi, nitekim son sezonda çıktığı hafta bitmiştir

hele bu sezon bize o inanılmaz normal vücudunu bol bol göstermekten çekinmediği için teşekkür ediyorum kendisine
son sezonu çuvallamış tv serisi. artık çocuk çoluğa hitap ettiğini söylemekten geri kalamayacağız. ilk iki sezonu da muhtemelen itlik serserilik biraz da 90 ları özlediğimizden izledik.
ancak izleme fırsatı bulduğum ve özellikle ilk 2 sezonuna bayıldığım dizi. beni çocukluk yıllarıma götürdü. tüm bölümlerini reklamsız, sorunsuz izlemek isteyenlere de bir yararım olsun: https://www.popkedi.com/stranger-things-...
  • /
  • 2