supergirl

klibinde yer alan beye platonik olduğum anna naklab, alle farben, younotus ortaklığı.

deep house'ın son dönemde dinlediğim en temiz örneklerinden olan parça lezbiyenlik olgusunu da güzel işlemiş kanımca. oğlan yakışıklı kızlar taş yenir bunlar yenir.

gerçek adı kara zor-el'dir ve superman'in kuzenidir. en az onun kadar güçlüdür hatta daha güçlü olduğu hikayeler de vardır. bir versiyonunda küçük kuzeni kal-el'e göz kulak olmak için başka bir podla dünyaya yola çıkar ve yoldan saparak uzayda kaybolur. dünyaya düştüğünde uzay zaman zımbırtısından dolayı kal-el büyümüş kocaman olmuştur. kara'ya o göz kulak olur dolayısıyla.
supermanin kuzeni... kripton gezegeninde kara zor-el adında olan kahramanımız dünyaya geldiğinde ise günümüzdeki dizisinde kara denvers adını kullanmaktadır.
kara zor-el gerçek ismidir.2015de dizisi çekilmeye başlandı şuan 2.sezon bitti 3.sezon iznide aldı herşey güzel gidiyor.dizinin ilk sezonunu sıkılarak izlemiştim hatta yapmıyacağım bir şey yapıp 2.sezon bölümlerini biriktirmiştim (ki iyiki de biriktirmişim) sonra süper kızın üvey kız kardeşi ajan alex danversı homoseksüel yaptılar ve harika bir ilişkisi oldu magie sawyerla bu çift için izlemeye devam ettim.bence sizde bir bakın derim dizinin 2.sezonuna
toplam 3 sezon 55 bölüm yayınlanmış ve devam eden dizi.

https://ayilarock.com/supergirl/
alex danvers gibi karizmatik bir karaktere sahip dizi. kara ve lena'nın arasında bir şeyler olmasını isteyen hayranları sürekli hayal kırıklığına uğratmaktadırlar ama nedeni basit, ana karakter de eşcinsel olsa dizi büyük bir rating kaybına uğrar.