t24

son dönemin gerek kadrosu gerek içeriğiyle muhalif medya adına en önemli kazanımlarından biri olan haber sitesi.

hakkını verdiğimize göre asıl noktaya gelelim; devletçi, milliyetçi söyleme prim vermeden muhalif çizgide durabilen ender yayınlardan olan site, son aylarda yaptığı liberal etiketli yazar transferleriyle tuhaf bir dönüşüm geçirmeye başladığının sinyallerini veriyor. önce iktidara uzun süre meşruiyet kıyafeti biçen ancak ihtiyaç kalmadığında kapı dışarı edilen hasan cemal şimdi de alper görmüş... ki o alper görmüş cemaat ve iktidar üzerine yazdığı kitap nedeniyle tutuklanan ahmet şık hapisteyken kendisine en çirkin şekilde saldırmış, tutuklu olduğundan kendisine cevap veremeyecek ahmet şık hakkında taraf'taki köşesinden savcılara taş çıkartacak ölçüde bir performans sergilemişti. üstelik şık ve görmüş daha önce kapatılan nokta dergisinde birlikte çalışmış yakın isimlerdi.

ahmet şık'ın abisi bülent şık gelinen nokta nedeniyle geçtiğimiz günlerde t24'den ayrıldığını açıkladı. daha önce de burak cop t24'ün taraflaştığını gerekçe göstererek ayrılmıştı.

umarım t24 iktadardan hor kullanılmış ikinci el liberallerin yeni hareket merkezine dönüşmez.
bağımsız internet gazetesi. şu hatunu pek bi seviyorum http://t24.com.tr/yazarlar/hande-cayir/boburlendi-iki-kosovaliyi-isten-atmis,11014
ayı sözlük ile ilgili haberi süper olmuş.

http://t24.com.tr/yazarlar/hande-cayir/ayi-sozluk,11251