terk eden sevgilinin ilk iş olarak ortak arkadaşla yatması

terk etmeden de gizli kapaklı yapılabilecek yatma fiilinin ayrılık sonrası hayata geçirilmesi ve marifetmiş gibi ortalığa yayılması durumudur.

ortak arkadaşla soluklanma hali devam eden bir ilişki müddetince bastırılan bir arzunun açığa çıkması olabileceği gibi, sırf inat uğruna birini ayartıp onla yataklanma halinden de kaynaklanıyor olabilir bu yönüyle sebepten mücerrettir. bu eğilim bir müddet sonrası tüm ortak arkadaşları sıradan elden geçirip koleksiyona dönüştürme ile sonlanır.
eşcinsel aleminde sevgililik kavramının genellikle uzun süreli seks partnerliği olarak algılandığını, herkesin boşalan alanı hızla doldurduğunu, birbirinin sevgilisine yan gözle baktığını, herkesin birbirinin sevgilisi/eski sevgilisi/seks partneri/arkadaşı ama sonra partneri/arkadaşı ama sonra sevgilisi/başkasının sevgilisi ama sonra diğerinin sevgilisinin partneri olduğunu, bu zincirleme ilişkilerin baş döndürdüğünü gösteren durum. maksat adı anılsın, ortamlarda konuşulsun, boşta kalmasın durumu.
iğrenç bir olay olsa gerek. merak etmeyin ama heteroseksüellerimizde de bu durum yaşanıyor. daha önce bu tarz muhabbetler duyuyordum. eşcinsel alemin içini bilemeyeceğim.
seni kimin icin terkettiğini gösterir.
haysiyetsizliktir ancak en azından ayrıldıktan sonra yapılandır. ilişki devam ederken ortak arkadaşın teninde nefes alanı da vardır.
sevgilinle ortak arkadaşın olmaması gerektiğini gösterir.*
şerefsizin önde gideni orospudur.net lan sen kimsin? de gidip arkadaşımla yatacaksın. seni koynuna alan arkadaşımı da sikiimmm. neyse konu uzamasın sen uza.