türkiye'deki gaylerin türkiye'yi cehennem yurtdışını cennet olarak görmesi

canım sen hayırdır?
biz ülkemizi seviyoruz hiç özenmiyoruz kökünün soyunun nerden geldiği bilinmeyen dutch memleketlere
türkiye'deki gaylerin burayı cehennem olarak görmesinin sebebi kanaatimce kendilerinin aşırı seçici geçirgen olmasından kaynaklanıyor. uzun olsun, large olsun, kıllı olsun, kılsız olsun, renkli gözlü olsun, erkek olsun, adam olsun, çüksüz olsun, etsiz olsun, pedsiz olsun bla bla bla gibi kriterleri bitmiyor çünkü. tamam herkesin kendine göre bir popisi var onu anladık da kasmayın birader bu kadar sonuçta şurda kaç kişiyiz. sanki avrupa'daki gayler de ah şu türkler gelse de bizi bi sikse diye bekliyorlar. senin ahlak anlayışını alır 5 e katlayıp 3 e böler, kriterlerini de alır midene kadar sokarlar orada. cennetmiş insan yaşadığı müddetçe bulunduğu her yeri cennete çevirmeye kadirdir. azıcık elinizi vicdanınıza koyun. hadi koyun.
şahsen türk erkeğini çok beğeniyorum. hatta huyunu, suyunu da seviyorum. kadını kadar istismara uğradığını düşünüyorum. yabancı ülke erkeklerinden çok daha sevdiğim kesin. benden çünkü. onu tanıyorum, ona alıştım.
burayı cehennem olarak görmemin sebebi mükemmel özgür ecnebi erkeklerine olan hayranlığım değil tabi ki. burayı bir eşcinsel için kötü yapan şey güvende hissetmemek. çoğu eşcinsel hem toplum hem aile baskısı altında ve resmi olarak kendisini yönelimi konusunda savunacak hiçbir resmi kurum yok. var demeyin, uygulamada bildiğiniz yok. sırf bu haklar için, rahat rahat bir eşcinsel olarak yaşayabilmek için yurtdışı tabi ki de cennet gelir insana. yadırganmamalı bu durum.

yoksa canım göbüşlü, sevimli, kıllı türk erkekciğimi hiçbir fit yabancıya değişmem. heh.