uludağ sözlükte gay birisi tarafından taciz edilen heteroseksüel biri

bu arkadaş bakkala giderken birisi tarafından boğazı vakumlanacak derecede tacize uğramış.

https://www.uludagsozluk.com/k/gay-biri-...
çok şükür ayı sözlük bayan yazarları tarafından tacize uğramadığımı hatırlatmış başlıktır.
saplıktan elektrikli süpürgesiyle yattığını düşündürdü bana. ama elektrikli süpürgesinin parasını verip aldığı için birlikte olmarında sorun yoktur.
(bkz: elektrikli süpürgelere özgürlük)
takıntılı yazarları ortaya çıkaran başlık olmuş. para ile götünü siktirenleri tukaka sayıp bu konuyu içlerine dert etmişler belli ki, insanların özgürlüklerini bir türlü anlayamayan ve çaresizliğin anlamını bilmeyen elit gaylerimiz, yüzyıllar boyu bütün toplumlarda süre gelen ve kabul edilen seks işçiliğini bir türlü kabullenemeyip sanki kendi götleri para ile sikiliyor gibi davranma lüksündedirler. neyse ki bedavaya göt sikip siktirmeyi tukaka saymıyorlar. onu da kafalarına taksalar iyiden iyiye çekilmez olacaklarmış.

başlıktaki konuya gelirsek gayler üzerinden prim yapmaya çalışan bir yazarımsının homofobisini kusmak için ortaya attığı senaryolardan ibarettir. bunun gibi hayal ürünü örnekler çok fazladır fakat gerçekte pek rastlanmıyor. * "o kadar yakışıklıyım ki erkekler bile benden hoşlanıyor" tabi canım evet!

edit: elektrikli süpürgeyle icatlar yapıp mastürbasyon cihazı niyetine kullanan kadınlar ve erkekler var evet. bu da mı canınızı sıktı be kardeşim. süpürgenin çekme kuvvetini kullanarak kendine zevk verecek bir icat geliştirmişler. sana ne onun zevkinden? kime ne zararı var? sana ne zararı var?

(bkz: elektrikli süpürge ile mastürbasyon yapan insan)


edit 2: insanlar burayı okuyunca seks işçiliğine özenmezler merak etmeyin. para için her şey mübahtır kafası da nereden çıktı? hırsızlık mı yapıyor? gasp mı ediyor? cidden hiç çaresiz kalmamışsınız siz hayatınızda. umarım bir gün o çaresizliği yaşarsınız! seks işçisi kötü bir şey mi yapıyor? onun ötesinde kolay bir iş mi yapıyor? nasıl bunu aşağılayabiliyorsunuz? hayatlarından oluyorlar, darp ediliyorlar. intiharlara sürükleniyorlar. ellerindeki paralar zorla pezevenkler ve çeteler tarafından alınıyor. para vermezsen pitbullu saldırıya uğruyorsun bu ülkede. zirve soylu'yu hatırlayın! hangi dünyada yaşıyorsunuz siz?
ben öyle genel söylemeyeyim, sayın dark bear'ın, yazarların neyi anlatmaya çalıştığını anlayamadığını ortaya çıkaran bir başlık daha. görünen o ki sürekli seks işçisinin kötülendiğini düşünmekte. bu konuda takılmış belli. herkesin götü kendine tabi, bunda bir sorun yok. halbuki dert farklı, seks işçiliğine özendirmenin, para için her şey mübahtırı empoze etmenin kötü olduğunu vurgulamaktır.
ha bunu beğenirsiniz beğenmezsiniz ayrı, ama ekim ayında olduğumuzu unutmamak lazım.
para ile göt siktirmeyi normalleştirmemek gerektiğini gösteren başlık.

üniversitelerde seks işçiliği diye bir bölüm mü var? ahlak bekçiliği yapmıyorum, hoş değil diyorum. bakın sonra gayler parayla götten veriyor muhabbetini yapıyorlar. buna neden izin veriyoruz?
niye ciddiye alınmamış sözlük yazarları tarafından bilmem, ama sahiden bir eşcinsel olarak ben bile başka bir eşcinsel tarafından tacize uğradım, hatta yalnız ben değil, benim gibi tüm stajerler uğramıştı, herkes korkudan günler sonra birbirine açıklayabildi, ama ilginç bir şekilde sadece bir kişi yönetime şikayet etti, diğerleri bizi de suçlarlar diye şikayet etmemişti, sözün özü, eşcinsel olunca kişi level atlamıyor, tacizcisi de var, açıkça fdavet etmediğiniz biri tarafından böyle birşeye maruz kalmak sahiden çok etkiliyor, nitekim ben , o zamanlar o adamı bir yumrukla devirebilecekken nedense çok korkmuş hemen kaçmıştım
o minicik beyni sıra talep görüyorum, giderim var diye subliminal mesaj vermiş heterodur. böyle bir olayın varlığına ihtimal vermiyorum açıkçası, yazımda dahi bir palavra havası var.