utopya

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
valla süper ötesi, eğlenceli, bilgili, keyifli. hep yazsın. zirvelerimize de gelsin isterim.
sözlüğün çiçeği burnunda editörlerinden. hayırlı uğurlu olsundur.
başlıklarda kendimi ve bunu gördüğümdeki mutluluk.

hayırlı uğurlu olsun!
çok sağlam ve güçlü karakteri olan şahıs... bugün zirvede tanıştığıma çok mutlu oldum.
ben de sizi çok sevdim.
çok teşekkür ederim.
marie curie gibi. çok parlak bi insan, o anlatsın, siz dinleyin. memnun olduğum, diğer zirvelerde görmekten mutluluk duyacağım yazar.
genç yaşına rağmen daha şimdiden koca koca asırlık eşcinselleri cebinden çıkaracak bilgi birikim donanıma sahip über kadın. bizzat tanıştığımız için de çok mutluyum. yeni nesiller senin gibiyse eğer geleceğe umutla bakabilirim. daha nice zirvelerde daha nice sohbetler ederiz umarım.
sanırım benden daha biraz daha umutlu bir romantik kendisi ayrıca efendim cool saçları ve dahası çok güzel düşünceleri olan, özel bir kızımız kendisi.
içindeki aktivist ruhunun baharla birlikte daha da depreştiği her halinden belli olan, bir şeyler yapmak için kolları çoktan sıvamış, aklında çözmek için sıraya soktuğu çokça kavram olduğunu kolayca fark edebileceğimiz, idealist platformlarda yerini almaya hazırlanan tatlı kadın.
ütopyaların güzel olduğunu kanıtlayan, ruhen ve fiziken muhteşem enerjik görünen yazarımız. aynı zamanda septum piercingdaşım :p
düşündüklerini güzel ifade eden insan. ben öyle düşündüm. çok memnun oldum tanıştığıma.
eurovision zirvesini haziran ayında sanmasıyla kaçırdı, görüşemedik. muhabbetini özlediğim yazar.
moda dergilerinden fırlamış iddialı tarzıyla sayesinde yanında ucundan bucağından da olsa fark edilmemizi sağlayan güzel hanımefendi. feminen görünümlü yüz hatlarını belini açıkta bırakan şık siyah bir tişört altında yırtık ve aykırı bir kot pantolon ve maskülen bir ayakkabıyla tamamlamıştır. havalı çantasıysa kombinine ayrı bir hava katmıştır. sallantılı küpeleriyse yaşıyla doğru orantılı bir iddia ortaya koymuştur. arada bir ilgi alanımdaki erkeklere sulanma girişimleriyse yönelim diye bir şey var bebeğim diyerek savuşturulmuştur.
yaşından büyük gösteren sevimli, yakışıklı yazar. tarzını beğendim. bizimlasın. ayrıca bu ara çok yoğun çalışıyor. hem okuyor, hem çalışıyor. helal olsun valla, herkese senin gibi evlat diliyorum ben şahsen. takdir, tebrik.
tekrar geldim ben.
özledim buraları.
özlenen yazar. çok ara verdi, yaşamın zorluklarında kayboldu. tekrar dönüşüyle sevindirmiştir. gitme kal burada.
homojen dergi'de renkli kadınlar hakkında özet yazmaya başladı. jodie foster ile ilgili ilk minik yazısı için;

http://homojen.ayisozluk.com/renkli-kadinlar-jodie-foster/
ayrılırken sarılmaya doyamadığım güzellik abidesi.
aynaları çatlatan cinsten güzelliğe sahip kadın.
  • /
  • 2