venom

en eski black metal gruplarından biridir. hatta ingiliz grup için black metal in kurucusu tabiri kullanılır.
cannibal corpsedan vomit the soulu yorumladıkları fallen angels, allahın izniyle 2012 başında elimize ulaşacaktır. 30 yaşını da çoktan aşmış olacaklar.
duvar sürüngeni dostumuz spidermanin en azılı düşmanlarından biri.
spiderman'i en çok zorlayan düşmandır. ay'dan gelen bir taş örneği sayesinde peter parker'a bulaştığı varsayılır çizgi filmlerinde.
zehir ve kin gibi manaları olan kelime.
10 mayıs 2018'de vizyona girecek sony-marvel filmi.

venom - poster


venom - türkçe altyazılı fragman :


ilk fragmanında sadece tom hardy görünüp de venom görünmediği için pek ses getirmemişti; ancak bu fragmanda venom'un hem sesini hem de o öpülesi dudaklarını görmek keyiflendirdi.
spiderman olmadan venomun olmasi cok zor yani venomun motivasyonu peter parker cünkü...symbot ve eddie brock onun ihanetine ugramis hissederler dusmanlik besler spiderman a .venom ilk basta kötü bir karakterdi ama gun gectikce eddie brock symbiyotla basa cikmaya gayret etmistir...venomun zaafiyeti ses dalgasidir,uzayli symbiyot asalaktir birlestigi kisi ile beslenir onu tuketir bi onceki birlestigi kisinin anilarina sahiptir.spidermana gore daha cok kuvvetlidir attigi aglar dogaldir kendi uretir kilik degistirebilir...symbiyot kendi gezegeninde katliam yapmis ve dunyaya gelmistir peter ile birlesmistir.venom ilk once spidermana dusman olsada daha sonra birlikte calismislardir ve venom cocuklara ve kadinlara zarar vermez yani masumlarla isi yoktur