vücudun dövme yaptırılabilecek en ideal yerleri

dövme yaptırmak için en çok tercih edilen bölgelerdir. omuz, sırt, boyun, bel gibi.
akciğer, kalp, mide veya beyin olamayacağına göre fazla uzamayacak olan listedir. gözkapağı, avuç içi ya da yarrak gibi teknik olarak uygulanması mümkün fikirler de ortaya atılabilir tabi ama kabul edelim şizofren olmayan hiç kimse için dövme yaptırılacak en ideal yerler değiller. yine de insan bir yarrak cevabını duymak istiyor. hakikaten sikine kartal dövmesi yaptıran ya da yaptırmak isteyen biriyle tanışmak isteriz hepimiz. sik kalktığı zaman kartalın kanatları açılsın falan güzel şeyler bunlar. ama yine de benim cevabım mümkünse hiç bir yer. dövmeyi itici bulmam ama bana hep vücudun güzelliğini bozan bir leke gibi gelir. * * *
sırtta omzun arka kısımın üç parmak aşağı kısmı, bel çukuru, ayak bileği, baldır
ense, boyun, ayak bileği, baldır, göğüs
baş parmak ile işaret parmağı arasındaki sevimli çukurumsu.
gösteriş için yapılmıyorsa her bir yeri idealdir, aksi durumda alına bile yaptırılabilir ama tabi baldır ve boyun fena olmazdı hani.bakalım kısfmet artık.
sırt ve bel bölgesine kadar her yer...
bel çukuru,kasık bölgesi
yapılması mümkün her yer. ki bu da her yer demek zaten sanırım. nereye yapıldığından ziyade, neyin; nasıl yapıldığı daha önemli kanımca.
nereye yapılırsa yapılsın gizlemeye yönelik her daim bir çözümü olan yerlerdir.
kemer hizasına güzel bi ayı pençesi hoş dururdu
kolunuzun kan alınan yerin hemen alt tarafıdır. ben çok beğenirim denedim oldu
ense, alt baldir, birde omuzun arkası.
her insanın tercihine,hayat tarzına, ve görünüşüne göre değişmekle beraber, genel alanlar dışında dövme yaptırmak isteyenler,yer konusunda özel arayışlar içindedirler. mesela koltuk altı, parmak arası,ayaktabanı, veya dudak içine gibi. ama nereye yaptırırsa yaptırsın, kendini farklı hissedeceğinden eminim.
ayağın üstü, ayak bileği, minicik olmak şartıyla kol bileği, üst bacak, üst kolun iç kısmı, ense, boyun. * *
vücudun yüz ölçümüne göre cevabının değişeceği sorunsaldır. örneğin göbekteyse adam yirmisindeyken uğur böceği olan dövme kırkına geldiğinde paspas dövmesi halini alabilir.
elinin terside güzel duruyor.
  • /
  • 2