we bare bears

2015 amerikan yapımı animasyon tv dizisi.

imdb: bb
1 kutup ayısı, 1 boz ayı ve 1 pandadan oluşan 3 ayı dostun maceraları. belki eşcinseldirler, çok sevimli oldukları kesin. cartoon network kanalında da yayınlanmaya başlanmış.

(bkz: kafadar ayılar)
bayılarak izlediğim ve cartoon network de her başladığında havalara zıpladığım 3 ayı arkadaşın maceralarını anlatan çizgi dizi. san fransisco'da yaşamalarısosyal medya bağımlılıkları tinderdan arkadaş falan arayıp date e gitmeleri vs çok hoşuma gidiyor. güncel konulara çok güzel değiniyorlar. ve bölümlerin çok kısa olması sebebiyle arka arkaya birkaç bölüm sıkılmadan izleyebiliyorsunuz. favorim tabiki de panda* ve bence kendisi gay
yummy yummy look so good *
dublajı hoş olmakla birlikte başıma bir şey gelmeyecekse orijinalinin daha iyi olduğunu düşündüğüm çizgi film. bilmiyorum sözlükte sadece benim mi dikkatimi çekti ama çizgi filmdeki yiyecekler harika! art arda 3 kere falan pizza söyledim bunlar yüzünden. ayrıca kullanılan renkler aşırı sıcak ve yakın geliyor. karakterlere bakarsam, kutup ayısı tabi ki favorim. hele iş başvurusunda ben öznesini kullanamaması beni benden almıştı. izleyin güzel.
bi ben mi sevmedim acaba bunu? çok izlemediğimden, ya da moralim bozukken izlediğimden dolayı olabilir de, o ayıların çocukça ve saf tavırları çok bayıcı gelmişti bana.
biraz önce izlediğim bölümde 'couchsurfing' konusu işlenerek beni şaşkınlığa uğratmış aşırı tatlış cartoon network yapımı.
uzun zamandır yayında olmasına rağmen benim yeni denk gelip izlediğim muazzam güzellikteki çizgi film.

hayatı kutup ayısı gibi kabullenmek gerek :)
ayı metaforu olduğu için eşcinseller tarafından sevilen çizgi dizi.
orijin hikayeleri çok hüzünlü hepsininde, özellikle kutup ayısınınkini izlerken gözlerim dolmuştu.