windows live messenger

bir de bu arkadaş olarak ekleyen spam sexy ablalar var ya en çok onlara üzülüyorum ah be spam abla bula bula benim gibi mazlum bir gay msni mi buldunuz? ekmek çıkmaz ki benden size.
msn messengerin yerini alan çevrimiçi sohbet programı. eşcinsellerin değişmezlerinden olduğunu yazmadan edemeyecem.

- slm. cam var mı?
+ yok
- ok bye!

+ cam var mı?
- var.
+ açar mısın
- yok. hava soğuk.
+ ok bye!

ömrümü yedi bitirdi.
nedir bu değişim merakı anlamıyorum. vayy şu çıktı derhal kullanalım. olmadı yenisi çıktı iki dakka önce. olmazzzzz 30 saniye önce çıktı yenisi. skype iyidir hoştur belkide. ama bu ülkedeki bağlantı kalitesi böyleyken...hiç bir işe yaramıyor nihayetinde. lannnn. bu yazıyı yazarken yenisi çıkmış..yetişin.
kapatılacağını öğrendiğimde gerçekten şaşırdığım maykrosoft programı. skype'a yönlendirilecekmişiz. dosya paylaşım açısından hızı olsun, stabil çalışması olsun gerçekten güzel bir programdı. skype ona nazaran daha bir resmi duruyor. zaten kullanmıyorduk ama iş görüyordu yine ayda yılda bir. canım ya çoktandır online olmamıştım, gireyim bir hasret gidereyim.

taksilatı için:
http://ekonomi.haberturk.com/teknoloji/haber/792047-messenger-tarih-oluyor
mayalar'dan kalma bir dumanla iletişme programıdır.
facebookun yeni videolu arama yeniliğinden sonra galiba sevgili msnimiz tarihe mi gömülecek.o da mı bir icq muamelesi görecek
uzun zamandan beri aile/eş/dost için kullandığım hesabımı açmadığımı fark ettim geçenlerde, sanırım artık miladını bu anlamda doldurmuş olmalı ki koca gün boyunca bir iki kişi online oldu. ya herkes bir boklar karıştırıp sahte hesaplar açıp takılıyor ya da gerçekten facebook ortalığın mına koymuş durum da, bir de skype var ama o da az bir olasılık sanırım. msn nin kullanım amacı artık sadece seks amaçlı olsa gerek,bir de bizim gay tayfası kullanıyor, gerçi o da bir nevi seks için,yemeyelim birbirimizi evet.
son sürümüne an itibariyle bela okumaktayım... çevrimdışı görünemiyorum...
teknolojinin gerisinde kalmış diğer programlardan biri.

artık facebook'lu skype var. daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.
msn kullanılmıyo mu artık? allah allah. valla ben kullanıyom. skype ne bu arada?
çok ekmeğini yedik,çok atarlı sözler paylaştık,çok cam açtık-açtırdık.hakkı çok bizde.yapandan edenden allah razı olsun.

bu kadar sık titreşim gönderemezsiniz