yabancı kızların türk erkeklerine olan ilgisi

geçen sene bodrum'da tam da bu ilgiye şahit oldum. o güzel ingiliz kizları bizim kırolara yavşıyorlardı.
bize kıro gelen şey o kişilerin sözleri ve davranışları. söylediğini anlamayınca gayet seksi gelebilir bizim kırolar.

(bkz: türk kızlarının italyan erkeklerine olan ilgisi)
(bkz: çirkin erkek yoktur az alkol vardır)
tamamen farklı ve alışılmış olmayanın insana hoş, çekici gelmesi durumu. nasıl ağır abilerimiz sarışın, uzun bacaklı ortalama bir iskandinav kızını görünce nirvanaya ulaşırsa, aynısını da esmer-bıyıklı, biraz da boylu poslu düzgün fizikli türk erkeklerinde yabancı kızlar yaşamaktadır.

tamamen ambalaja kapılmak.
türk erkeklerini tam tanımadıklarından gösterilmesi muhtemel ilgidir.
yoktur. karistirilan bodrumda marmarisde gorulen vaka'alari genellemektir. bir yabanci bodruma veyahut antalyaya gelince amaci turklerle seks yapmak degil, genel anlamda seks yapmaktir. yani turk kurt laz bosnak cerkes * farketmiyor, adamlarin amaci seks yapmak haci. yani bu insanlar turkiye degil de el salvador'a da gitseler ayni abazanlikta erkeklere yavsayacaklar, ulkemiz insani ile alakasi yok, genel olarak insan olma ile alakasi var. basit ve olmasi gereken bir turist aktivitesini bile gurur duyulacak bir malzeme haline getirmek ise bize has bir ozellik o ayri konu.
belli ölçüde doğru olabilir ya da olmayabilir.yukarıda rdbearın tespiti de gayet gerçek.buraya eğlenmeye geliyorlar.dolayısıyla günübirlik uçucu ilişkilere tamamen açıklar ki zaten bu tarz ilişkilerde sınıf ve irk ayrımı gibi şeyler ortadan kalkar.aynı geylerde olduğu gibi.yoksa ki ciddi anlamda bir ilgi olduğunu sanmam.ayrıca bizim ülkemize gelen turistlerde oranın alt veya ortaya yakın tabakası.üst tabaka da zaten pek bakmaz bizim insanımıza.
türkiye'ye kıçı başı dağıtana kadar içip, cozutmaya gelen turistlerin ilgisiyle ölçülmemesi gereken ilgidir. hele ki o yabancı kadınların yurtdışındaki gözü tok, cool erkeklerin ilgisizliğinden bıkmasını ve türk erkeklerinin abazalıklarıyla bu kızlarımıza ego patlaması yaşattıklarını düşünürsek hiç ciddiye alınmaması gereken ilgidir. türkler o kadar abaza ki en çirkin kadın bile burda kendini yedinci kleopatra zannediyor. çoğu türk kızının kezbana bağlama nedeni de budur zaten.