yalnızlık

  • /
  • 9
kısa cümleler kurmaya yol açan içe dönük bir sessizlik
en çıkmaz duygulardandır. bakın ilginçtir ki yalnız hissetmek için yalnız olmak gerekmez her zaman, kalabalığın arasında ıssızlıkla boğuşmak olabilitesi olan bi' şey. keşke olmasa.
yalnızlık ayı sözlükte tek başına online olmaktır.
geçen hafta whatsapp uygulamasında problem olmuş ve insanlar birbirleriyle haberleşememişler. ben bu durumu ertesi günü arkadaşlarımdan duydum.

hepsi aynen şunu diyordu "ya saatlerce whatsapp gelmedi, konuşamadık tatlişkolarla" ben bön bön baktım. o an içimden dedim ki; "yalnızım ve whatsapp bozulmuş haberim yok" bu da böyle bir anımdır.
hepten yalnızlık kötüdür,ne çok yalnız ne çok kalabalık olmalı insan,bazen bir kent karmaşası arar bazen bir orman sessizliği.
çikolatalı süt eşliğinde sigara yaktırır hem de ne yaktırır
çok abartılmış bir olgu değil de nedir? yalnızlık tam anlamıyla keşfedilmemis bir kitadir. orada istediğiniz dünyayı kurma şansına sahipsinizdir. değerini bilin artık. iyi ya da kötü olması kişiye bağlı. yalnızlık bir sıfır noktasıdır. yeniden başlama çizgisi...
yalnızlığın adamıyım
alma beni el adamı

gönlüm isterse gelirim
bitmeyen aşkla sevişirim
sürekli içine tekrar eden bir döngü misali düştüğüm karanlık çukur.
süper bir şey. bir kere kimseyi siklememe hakkı veriyor. sadece kendi keyfinizin orospusu oluyorsunuz. harika.
kabul edelim bi yanlızlık değildir ^^
arada hep yalnızmış ve bundan sonra da yalnız kalacakmış gibi hissederim. yalnızlık iyi değildir ya, kim ister yalnızlığı
kafayı yedirtiyor sonra hornete giriyorsun sonra orada kafayı yiyorsun sonra yine yalnızlık hornet yalnızlık hornet infinite circular...
bazen tercih, çoğunlukla zorunluluktur
eğer ebedi yalnızsan o kadar acıtmaz, artık alışmışsındır. ilişkiden çıkmış bir yalnızlığın varsa ve bıkkınlıkla biten bir ilişkiyse, rahatlatır. ama terkedilmişsen, severken yalnız kalmışsan, ölüm gibidir, mahveder.
(bkz:yok böyle bir acı)
bazen can sıkıyor, bazen inanılmaz bir ihtiyaç halini alıyor.

ben çözemedim.
yarin dogum gunum ve kutlanmayacak yada ne sevgilim nede gezicem onemli hissetmek duygusu.
  • /
  • 9