yargıtay'ın anal ve oral seks ile ilgili kararı

ülkemizin guzide yargi organinca verilen karardir..bu kararla yukarida bahsedilen eylemler siddet icerikli iliski, olulerle iliski ile bir tutulmustur..hayirlara vesile olsun efenim..
yargıtay bu olaylar için "doğal olmayan ilişki" yorumunu da kullanmıştır. haberin detayları ;

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/s...
oral ve anal seksi deliler gibi isteyip de kendi kompleksleri ve bastırılmışları yüzünden bu durumdan ancak böyle kurtulabileceklerini düşünen insanların parmağı olduğunu düşündüğüm yasak türü...
yüce devletimizin yüceler yücesi yargıtayının bir sonraki adımı için:

(bkz: üreme amacı dışında sikişmek yasak)*
arası bozulan çiftlerin birbirini tehdit sebebi haline gelebilecek kararlar bütünüdür. düşünsenize, korkunç.

(bkz: allah akıl fikir)
(bkz: yok ebesinin amı ali sami)
bir sonraki karar; "öpüşmek yasaktır" şeklinde devam edebilir. hatta vajinal ilişkiye süre kısıtlaması gibi. lan milletin özelinden, yatak odasından size ne!
kesinlikle protesto edilmesi gereken karardır. herkes dededen kalma gümüş saplı dildosunu duvardan indirsin ya da sandıktan çıkarsın anacım... yürüyün taksim'e çıkıyoz...*

''a sandım p çıktı'' probleminden kurtaran karar.
durum tiye alınamayack kadar boka sarmaya başladı. şu ana kadar eşcinselleri atlamış olmalarını bile hayretle izliyorum. günlerimiz sayılı beyler. son esprilerinizi yapın. son hoşlarınızı verin. son kolinizi kaldırın. yarın çok geç olabilir.
yakalananlara taksim meydanında recm uygulaması yapılması muhtemel kararlar silsilesi
söz konusu mahkeme üyelerinin cinsel hayatı çok vasat olduğu için, intikamını yapamadıkları fantazilerini suç unsuru olarak kabul ederek almışlardır.en mantıklı açıklaması budur efendim.bi dakka seksin bile yasalara göre yapıldığı bir ülkede mantık aramak saçmalık.
ciwan beyden esinlenmiş olup yakında piyasaya sürme kararı aldığım ürünün sorunu kökten çözeceğine inanıyorum: kendinden yarraklı am
"yargıtay, evinde anal ve oral seks görüntüleri içeren cd bulundurana 1- 4 yıl arası hapis cezası verilmesini istedi."

cd yok, pc'de var. özelime girip, gelip evime bakcaksa, gelip bilgisayarımı karıştırması 2. bi özel sayılıyo. ayaklandıracaklar milleti.
yargıtay içtihadı uyumlu seks pozisyonları el kitabı.

http://twitpic.com/9vkziv
yargıtay’ın tartışma yaratan 'doğal olmayan ilişki’ yorumu, kanundaki boşluğu içtihatla doldurdu. 'doğal olmayan ilişki’yi değil, ilgili materyalleri yayıp satmayı suç sayan kararda, bu tür ilişkiler, 'ensest, eşcinsellik, hayvan ve ölülerle ilişki, şiddet içeren ve grup, oral ile anal seks’ olarak sayıldı.

yakında eşcinsellerin bir meydanda toplanıp üzerlerine uçaktan* benzin döküp yakmak suretiyle yok edilmesi konusunda bir karar çıkmasını bekliyorum. yoksa nasıl kurtulacaksınız doğal olmayan ilişki isteyen insanlardan en kökten çözüm bu bence. ankarada kızılay meydanı, istanbulda taksim meydanı, izmirde cumhuriyet meydanı bu toplamalar için uygun olur sanırım.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20763411.asp
yapılabilecek bir ''yorum bulamıyorum'' bu başlık altına...
son açıklama ile yüreğimize su serpilmiştir umarım. görüldüğü üzere yargıtay bu tür sapık ilişki yaşayan insanları değil bu tür görüntü, ses ve yazı yayınlayan insanları cezalandıracakmış. boşu boşuna paranoya yapıp kendi kendimizi yedik yine beyler. aramızda ceza alacak tek bir kişi var o da dark bear belki bir de sözlük moderasyonunda yer alan diğer yöneticiler. netice itibariyle bizim yazdığımız sapıklıkları yayınlayıp yayınlamamak onların iradesinde. gördünüz mü işte boşuna vızıldanıp durmuşsunuz. hadi uslu uslu sapıklık yapın şimdi.
içtihat kararlarına göre yargıtay, “'ensest, eşcinsellik, hayvan ve ölülerle ilişki, şiddet içeren ve grup, oral ile anal seks’ ”, doğal olmayan ilişki sayıyor. ne ilginç subyancılık atlanmış neden acaba? diyesim geliyor. yargıtayın bu homofobisi nerden geliyor çok merak edilesi bir konu, nerde bir yasal kısıtlama gelse illaki eşcinsellik de malzeme edilicek . yargıtayın kararları yasal doktrinlere aykırı olmakla birlikte fazla dikkat çekici ve tehditvari
o küçücük beyinlerinde, bastırılmış duygular yüzünden bizdekilerden daha fazla fantazi; hadi fantaziyi geçtim, bizde olmayan o kadar çok sapıkca duyguları var ki; kendilerinden korkuyorlar. bu yüzden de biz yapamıyoruz, kimse yapamaz gibi düz mantıkla ilerliyorlar. halbuki, hepsi oradaki kadın veya erkeğin kendisine oral yapması için bir sürü şeyden vazgeçebilecek insanlar türü.
  • /
  • 2