yavrubear

kıyıdan köşeden bi yerlerden varlığıma dokunmuş, yardımserver olduğunu düşündüğüm yazardır. ilk intiba çokk önemli ne de olsa.
yeni sözlük yazarı. hoşgeldin.
kendisi ile bir entry sayesinde tanıştığım, muhabbeti hoş, ağzı laf yapan, biraz da gıcık, yavru mu yavru bir yazar. hoşgelmiş.
bugün tanışma fırsatı bulduğum, beni modern dans gösterisi diye davet edip bol bol figür çalıştıran, terleten kişidir kendisi efendim.
profil fotosuyla güldürmüş yazardır. hoşgelmiştir.
bu insanı tek kelime ile tarif et deseler sadece şunu diyebilirim, sevimli *
manyak ulan bu adam delirmiş falan benden daha utanmaz çıktı kendini bilmez snop it ama seviyorum
bugün tekyöne gidecekmis diye duydum. artik evinden çook uzaklarda, tek basina avlanmayi ögrendi. ne ara büyüdü bu çocuk yaw?
işte beklenen görüşme gerçekleşti bu gün ciddi manyak seçici ama eğlenceli ve çakmak lazım birilerine diyorum yavru ile aramızdaki şifre çakmaktır bundan sonra ya da clipper
kendisine bayramda verdigim 200 avro bayram harçligini, büyük bir kismini izmirin ayilarina yedirip, geri kalaniyla da kendisine fistik ezmesi alarak bitiren ve bes parasiz kalan müsrif yazar.. kendisine bir miktar tl ve temiz iç çamasiri gönderecegim hayrima. geceleri donsuz yatiyormus parasizliktan.
bana abisini ayarlayacak olan sevgi dolu yazardır yazdığımı görse kulağından duman çıkacak yazardır.

ne kıymetli abisi vardır öyle...

bir an önce istanbula taşınıp kekler börekleri bana yapmasını istediğim türk halk oyunları federasyonunun gururu, oryantelin göz bebeğ yazardır.
ayı sözlüğün zirvesinde tanıştığım, dans gibi muhteşem bir ortak noktamız bulunan, insanın kanını kaynatan sıcakkanlı yazar. * *
adı gibi gerçekten de yavru sevimliliğinde bi yazarcandır kendisi. o kadar saf ve temiz ki kendisi umarım hayatta hep karşısına kendisi gibi iyi insanlar çıkar. tanıştığıma gerçekten çok memnun oldum.
sözlüğün 90000. entrysini girmiş yazardır.*
yeni tanıştık sözlük üzerinde ama çok frekansımız tuttu, evet evet sevdim ben daha tanışmadan.
artık, bir demet çiçek, bir kutu çikolata alan taliplilerinin, yavaş yavaş kapımızı aşındırmaya başlamasıyla, büyüdüğünü anladığımız biricik yavrumuz.
evet içimiz kan ağlıyor ama, helal süt emmiş birini bulursak baş göz edeceğiz. yoksa o bu kıvraklıkla ve bu diri vücutla çok canlar yakacak ve sonunda ya davulcuya, ya zurnacıya kaçacak.
zamanında çengilik yapmasına izin vermeyecektik bunun.. ah çok yanlış yaptık çok...
hocam ama bekliyoruz video
bildiğiniz tacizci yazardır... bi komiklikler bi sempatiklikler... gün geçmez oldu şirinlik muskası eylemlerine maruz kalmadan.* ilk görüştüğümüz yerde kendisine yanaklarımı mıncırtacağım. söz!

ve al sana:*

ay gidiyor batmaya
selam söyle fatma ya
karyolayı onarsın
geleceğim yatmaya
  • /
  • 2