yeni akit

ak-it diye hecelendiğinde daha da anlamsızlaşan lağım habercileri
son şaheseri için;

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28...

aklınca eleştirmeye çalıştığı şeyin aynısını yaptığını biri abiye söyleyebilir mi? hayır isimleri değiştir kalıp zaten aynı kafatasçılık. ay çok eğleniyorum sizlerle yaşarken dindarlar vs. laikler.
(bkz: tuvalet kağıdı)

ayrıca konuşabildikleri kadar konuşsunlar. devran döndüğünde kim bu sefer yanlarında olur görürler. tek kalacaklar. yargılanacaklar. konuşsunlar.
"sapkın eşcinsellerin gittiği barda ölü sayısı 50'ye çıktı" haber başlığını değiştirerek "eşcinsellerin gittiği barda ölü sayısı 50'ye çıktı" yapmışlar. haberin içindeki sapkın kelimeleri de silinmiş. bunu değiştirme sebepleri nedir çok merak ediyorum? tüm dünyada homofobik gazete ilan edilmelerinden mütevellit belki de. başlığı değiştirmiş olsalar da google ön bellekte eski haliyle karşımıza çıkıyor.

http://www.yeniakit.com.tr/haber/escinse...
şimdi de kemal sunal'a sarmış olan tuvalet kağıdı. islam'a en büyük zararı kemal sunal verdi demiş!

https://twitter.com/yeniakit/status/749611722701406208

http://www.yeniakit.com.tr/haber/islama-en-buyuk-zarari-kemal-sunal-verdi-191144.html

tuvalet kağıdı bile olamayacak çöp. üstünde tırnak bile kesilmez bunun.
kendilerine cuk oturan bir isim, tam denk getirmişler,adı üstünde "ak" "it".
müjdat gezen sanat merkezinin yakılması sonrası bu saldırıyı, kundaklamayı twitter üzerinden 'pezevenk' müjdat'a büyük şok! şeklinde duyurmuşlar. haysiyet yoksunu adiler. halen nasıl kapatılmadan yayın yapabiliyorlar, nasıl bir adaletsizliktir bu.

https://twitter.com/yeniakit/status/833571329467088896
ciğersizlik yani istismarlara göz yumarlar chpli isen dinsiz mhp li isen faşistsindir lgbtli ise sapık sekso manyaksın heteroysan zinacısın fetöcülarla o kadarla takıldılar sonrada aaa onlar paralelci
şimdi de hedefine robert koleji'ni almış. lgbti farkındalık haftası düzenlenen liseyi sapkınlıkla suçlamış.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2017/04/0...
beklediğim haberi çok gecikmedi. şu paçavraya ne zaman el atacaklar merak ediyorum. en sağdaki kadının kollarını bile buzlandırmışlar, ahahah.

https://twitter.com/yeniakit/status/868103413787234304 (alt yorumlara bir bakın derim)
ifade özgürlüğünü savunuyorum da gazetenin ifade özgürlüğü olabilecek hiçbir eylemi neredeyse yok. varsa yoksa insanları hedef göstersinler. insanları ayrıştırsınlar. başka hiçbir amaç gütmemekte.
genel yayın yönetmeni kadir demirel, evinde 'damadı' cemil karanfil tarafından bıçaklanarak öldürülmüştür.

https://twitter.com/GreyHatJoker/status/...


genel yayın yönetmeni, damadı tarafından öldürülmüştür.

biz kadınlar saçma sapan erkek seçimimizle hayatımızı böyle beceriyoruz resmen. adam pisi pisine öldürülmüş. yazık.
aşağılayıcı ve nefret içerikleriyle yaptığı haberler bitmek bilmiyor. en son "sapkınların çatı kuruluşu olan kaos gl" şeklinde bir ifade kullandı. karşılığında da kaos gl derneği akit hakkında suç duyurusunda bulundu.

https://asdi-lgbti.com/2018/05/13/kaos-g...
bu sefer de trans erkek modellik yarışmasını hedef göstermişler. etkinlik iptal olmuş. tıklanınca reklam parası kazanmasınlar diye şu şeyin internet sitesine bakmak yerine haberde neler olduğu konusunda fikir yürütelim mi? "yeni akitçe" diline ait hangi anahtar sözcükler vardır o haberin içinde acaba?
a. sapıklar
b. homolar
c. cehennem odunları
d. ...*

gerçi bunlara kızana kadar kimler var ortalıklarda. geçenlerde akpnin dinciliğinden ve devletçiliğinden bu zamana kadar rahatsız olmayıp nedense artık sıkıldığını ima etmiş liberal bir zat* sosyal medyada "onur yürüyüşü sapıklıktır demek ifade özgürlüğüdür"* falan filan demiş. ben de bu zata ve bunun gibilere diyorum ki hepiniz yeni akitsiniz.**

haberi veren pembe hayat sitesinden linki koydum.
http://www.pembehayat.org/haberler/detay...
lağım borusu* yeni akitin "“lgbti'li azgınlar”, “sapkınların sesi kaos gl”, “lut kavmi'nin torunları”, “sapkınlar”, “sapkın güruh” ve “onursuz ibnelerin yürüyüşü” ifadeleri ifade özgürlüğü sayılmış.

"küçükçekmece cumhuriyet başsavcılığı, “onursuz ibneler” nefret dolu ifadeleri “eleştiri” kapsamında değerlendirdi. aşağılama suçunun işlenmediğini iddia eden savcılık, kovuşturmaya yer olmadığına karar verdi."

https://www.kaosgl.org/haber/savciliga-g...
siyasal islamcıların başucu neşriyatı.
türkiye'de siyasal islamın sonunu hazırlamak gibi bir iç güdüsel görevi istemeden icra ettiklerini düşünüyorum. inönü döneminin ulus gazetesi gibi olabilir, ama tabi zaman ve zemin farklı.

gerçi bence bu gazetemsiyi sadece muhalifler okuyor gibi, tetiklenmek güzel oluyor bunlara. zira yer yüzünde "bana mısın?" diyen hiçbir lubunya bunlar kadar dönemez ayol.
  • /
  • 3