yusuf kaplan

"başka kültürlerin gönüllü acentalığını yapan boğaziçi, bilkent ve odtü 'yıkılmalı' bunların yerine tıpkı abd'de olduğu gibi ivy league üniversitelerine benzer, amerikan kültürünün ve dünyasının izini süren, bir amerikan ruhu geliştirmeye çalışan, bizim nizamülmülk medreselerine benzer, bizim öncü kuşaklarımızı, bizim medeniyet iddialarımız doğrultusunda yetiştiren pilot üniversiteler kurulmalı" diyen zart-zat!
ülkenin yüzakı bu kurumların sürekli olarak hedef gösterilmesinin tek nedeni: biat etmeyip teslim olmamalarıdır! bu zata verilecek en güzel yanıt: karanlığın zaferi herzaman geçici olmaya mahkumdur!
bu şahsın ortaçağa layık görüşlerinin yer aldığı gazetedeki diğer yazılarının değerlendirildiği nefis bir yorum için bulup okuyunuz: "iç savaş için öneriler"-ali şimşek
boğaziçi, bilkent ve odtü yıkılmalı diyince yeterince polemik yaratamadığını görerek erasmus değil orgasmus projesi diye köşe yazısı yazdığını sanan ne idüğü belirsiz. ayrıca kendisinin ingilterede eğitim gördüğü hatta biyografisinde otostop yaptığı bilinmektedir. bunlar bir araya geldiğinde ingilterede otostop sırasında neler yaşadığı twitter da ciddi merak konusudur. bu akşam 19.30 da 5n1k'da konuk olacağı açıklanmıştır. böyle komedi kaçmaz.
saldırganlığı sürekli artmakta olan bir meczuptur.
her ne kadar psişik sağlığının yerinde olmadığını ileri sürsek de, onu dinleyip feyz alan yüzbinlerce eksik evrimli insansıların var olduğunu unutmayınız.
bu tür insanlara karşı herzaman hazırlıklı ve donanımlı olunuz, dedirtendir.
meşhur öğrenci değişim programı "erasmus"u "orgasmus" olarak adlandırıp karalamıştır.
fakat, kendi kızının da bu program kapsamında paris'e gittiği öğrenilmiştir...
aklı fikri sadece belden aşağı işlere çalışan tipik bir milliyetçi muhafazakar akp / mhp birleşimi, yeni şafak şeysi. homofobik ali erbaş hastalanınca "cinsel sapkınlara karşı net olan" din-ayetçiyi savunmuş. o tweeti yazarken ağzının suyu nasıl akmıştır.*

https://twitter.com/yenisafakwriter/stat...