19 aralık 2016 rusya büyükelçisi suikasti

halepde ki cihatçılar için büyük elçiyi vuran çomar işi.sikecek rusya hepimizi.sikmese bile doğal gazımızı kesse telef oluruz.siyasetten anlamayan çobanlara ülke emanet edenlerin allah belasını versin.
ya da en iyisi sallasın iki nükleer görsünler son halifeyi sağlam iradeyi.bıktık başkalarının aptallığının ceremesini çekmekten.bir çomar yüzünden radyoaktif serpintiden öleceğiz.neyse hemen bu gibi durumlar da ne yapmamız gerektiğine dair bilgiler verelim:


http://www.saglikplatformu.com/saglik_bi...
umarım bizimkiler putin'e de "şehit olmak çok güzel, sen de şehit olmaktan çekinme" demezler.
tüm sosyal medya engellenmiş durumda. büyükelçi andrey karlov'a suikasti yapanın mevlüt mert altıntaş isimli türk polisi olduğu söyleniyor.

suikast anının videosu;

http://nos.nl/video/2149213-russische-am...

suikast öncesinden bir fotoğraf;


allah'ın adını kullanarak alınan kaçıncı can yahu bu... rusya'nın ebemizi sikeceği bunda da haklı olduğu olayların bir halkası..
suikastçiyi etkisiz hale getirmek yerine öldürmüşler. keşke öldürmeyip tane tane öttürselermiş, kim için yapmış, arkasında kimler varmış falan filan. bu da ayrı bir başarısızlık. başka silahı yok, rehin aldığı kimse yok. tabi konuşmasını istemiyorlarsa ayrı...

http://prnt.sc/dlfz1n
putin ve erdoğan'dan aynı zamanda açıklamalar geldi.

putin, "türkiye'den trajik bir haber geldi. rusya büyükelçisi andrey gennadyeviç karlov alçakça öldürüldü. bir cinayet gerçekleştirildi. bu elbette rus-türk ilişkilerinin normalleşmesini bozmaya yönelik bir provokasyon. ayrıca rusya, türkiye, iran ve suriyeli taraflar arasındaki çatışmanın çözümüne ilgi duyan diğer ülkelerin aktif olarak savunduğu suriye'deki barış sürecini bozmaya yönelik bir provokasyon. bunun tek bir yanıtı olabilir, teröre karşı mücadeleyi güçlendirmek. saldırının arkasında kim var öğrenmeliyiz. haydutlar bunu hissedecek" dedi.

http://www.milliyet.com.tr/erdogan-ve-putin-ayni-sozleri-gundem-2364525/
dininizi * artık dedirten olay. hayır gel bir ingilize rusa islamın barış kardeşlik dini olduğunu anlat falan. hadi ordan neden inansınlar ki. islam mislam nerde orda kan ölüm terör kusura bakmasın kimse. cihat ne abi şeriat ne ? rusya ne yapsa hakkıdır. hadi ayıklayın pirincin taşını siyasiler.
çağdaş sanatlar merkezi'nde bir kaç ay önce bir etkinliğe katılmıştım. olayı duyunca bir garip hissettim kendimi. her iki ülkenin sağduyulu açıklamalar yapması olumlu bir yaklaşım. sikilme meraklıları istediklerini bu sefer alamayacak. yok efendim putin bizi sikecek, rusya bize girecek, gazımızı kesecekler falan filan. rusya'yı kendilerine benzetiyor gerizekalılar.
saldırının amacının türk-rus ilişkilerini bozmak ve bu ülkelere başka mesajlar vermek olduğu herkesin malumu. saldırının arkasında abd ve bu ülkeyle bağlantılı bir takım güçler olduğunu düşünüyorum. umarım bu tarz intihar saldırısı tarzında tertiplenmiş suikastler devam etmez.
en iyi hollywood filmleri ne taş çıkaracak cinstendir. keza bu tarz suikastlar, dünyada tarihin akışını değiştirebilecek cinstendir aynı zamanda.
(bkz: avrupa macaristan imparatorluğu veliahtının bir sırplı tarafından öldürülmesi)