7 adımda ilk randevuda yapılması gerekenler rehberi

1. hanzo sınırına yaklaşmamak kaydıyla doğal olun. örneğin hastaysanız ve o an burnunuz akıyorsa bunu normal hamlelerle halledin. partneriniz toplum içinde nasıl davrandığınızı gözlemler. ben olsam utanıp burnunu silmeyen bir adamı değil de o an canı istediği için burnunu sileni tercih ederim. rahat olması önemli.

2. buluşma mahallinde basit şeyler yiyin. mesela ebru adlı arkadaşım ilk randevuda 1,5 iskender yemişti çocuk bir daha bunla görüşmedi. kimse sarmısak ve tereyağı kokan bir ses tonunu çekmek istemez.

3. karşınızdakini sikmeye çalışan biri olmayın, kasaya beraber gidin hesabı ona yıkmayın. seven adam zaten hesabı siklemez ama bunu suistimal etmeyin.

4. ortak noktalardan giriş yapın ancak farklı yanlardan devam edin. ilişkiyi farklılıklar belirler. ortak noktalarla başlar ancak devamı için apayrı noktalar hatta zıtlaşmalar gerekir. kimse bire bir aynı klonu ile çıkmak istemez. ha illa isterse de 1 ay ömür biçiyorum.

5. çok fazla sahiplenici olmayın; hoşlanmaktan ölseniz bile kulu kölesi köpeği olacak kadar beğendiğiniz sinyali yaymayın. bu şekilde bir baskı sizi ancak bir türkü kopulamayan yedek sevgili yapacaktır.

6. göz göze gelinen ilk 1 dakika. aslında her şey şekillenmiş ve ne olacağı belli olmuştur. zamana bırakılan hiçbir şey devamında pozitife dönüşmez. birinden ekmek çıkacaksa ilk saniyeler şak diye bu beyne düşer. onla olup olmayacağının kararını çoktan vermişsinizdir. içsesinizi dinleyin.

7. "sen de hiç konuşmuyorsun" tabiri genelde işlerin yolunda olmadığı anlamına gelir. sizden hoşlanan biri suskun kalmanızı hiç siklemez hiç konuşmasanız bile sizi izler lakin bu ona yeter. karşınızdaki size sürekli neden fazla konuşmadığınızı soruyorsa ancak verecek cevap bulamıyorsanız orayı terk edin. cidden orada olmak zaman kaybı.
7 adımla sınırlandırmak gerekirse şayet:

- seks muhabbetleri yapma, buluşmaya kadar giden bir muhabbette illa ki konuşulmuştur bunlar. itici olabilirsin.
- normal seyrinde bir sohbet çok çekici olabilir. kasıntılık yapıp alakasız konularla statü peşinde koşmaya gerek yok.
- özbakımın yerinde olmalı ilk görüşme için, elin yüzün saçın sakalın dişlerin.
- hesabı mutlaka sen öde, karşı tarafı önemsediğin mesajını verebilirsin bir yerde.
- aşırı rahat bir duruşla lakayt görünebilirsin.
- sempatiklik, güleryüzlülük özellikle samimiyet karşı tarafta her zaman olumlu bir izlenim bırakır.
- hayatı dağınık, tutarsız ifadeler, elim bitti okeye dönüyorum havaları varsa boş yere vaktini harcama. git kendine bi tatlı ısmarla daha çok mutlu olursun.

en azından zagor bunlara dikkat ediyor.

edit: hayatı dağınık bir insanın kendine faydası olmadığı gibi size hiçbir şekilde olmaz. zarardan başka da bir sikim vermez.
ne yapılır bilmem de şunu biliyorum işkembeciye götürülmez :(. arkadaşımın 2 sene önce buluştuğu adam arkadaşımı işkembeciye götürmüştür ve adamın adını 2 yıldır işkembe ile anmaktayız.
- gecenin finalini düşünerek pahalı olan(maksimum 30 tl) iç çamaşırını giymek
- randevu saatine az biraz önce gidip onun gelişini seyretmek
-gittiğiniz kahvecide ne içtiğine dikkat etmek.pahalı bir şeyler içip hesabı size iteliyor mu ona bakmak
-filme gitmek,ilk randevuda çok konuşmaktan ziyade etkinlik daha akla mantığa uygun geliyor.fantastik sevmiyorsa koy göte.
-orta boy büyüklükte mısır alıp, onu gözlemlemek.mısır kovasını önüne alıp avuç avuç yemişti hayvanın biri.
-hapşırmak,yanında mendil taşıyor mu diye kontrol etmiş olursunuz . mısırı bitirdikten sonra ellerini üzerinize sürecek mi sürmeyecek mi öğrenmiş olursunuz
- o zaman ben gidiyim diyip,el şıkışarak uzaklaşmak. geceyi beraber geçireceksek de ilk adımı o atsın.
pahalı iç çamaşırını yine boşuna giydik amk.
el emegi olan baslik. karma serisinden gidiyorum bugun.

diyelim ki bulusmada burnunuz cok akiyor? yaninizda pecete yok. allah yardimciniz olsun hatim duasi yaparim bunlara.