8 ocak 2013 istanbul kar yağışı

7 ocak 2013 istanbul kar yağışının devamı niteliğindedir. kartpostallık görüntüler oluşturmuştur. okulların tatil olduğu günde trafik belli noktalarda kilitlenmekte . herkes evde olduğundan mıdır bilinmezs internetide yavaşlatmıştır .
gece yarısı hüseyin avni mutlu nun okulları tatil etmesi ve onun öncesinde tüm haber programlarında çıkıp "tatili gerektirecek bir durum yok" açıklaması sonrasında ortalığı karıştıran kar yağışı. geceden bu yana yağıyor ve cidden bir o kadar da soğuk.
patronun "isteyenler çıkabilir" lafından sonra tarağı tası toplayıp, ofisten çıkıp ayı sözlükte volta atılması demektir.
erken cıkıp yarını da tatıi yaptırmıs yagıstır, basımızın ustunde yeri var, her zaman gelsın buyursun.
sanki kurbağa yağıyormuş gibi sunulan yağış.kardeş doğuda götümüz donuyor bir çok köy yolu ulaşıma kapalı.biz burdan bakınca size çok gülüyoruz wallahi.
istanbulda hayatın durması demektir. öte yandan anadolunun sadece istanbuldan oluştuğunu var sayan saçma sapan bi düşünce biçimidir.
denize olan yüksekliği en fazla 200 metre olan , doğadan ciddi anlamda kopmaya başlamış 15 milyon insan için önemli olan durumdur.doğuda kar yerde aylarca kalırken istanbulda ortalama bir haftadır.dolayısıyla bir istanbullunun algısı diğer yerlerde yaşayan insanlara göre farklıdır .türkiye ye avrupalı turist gelse istanbulluyla taşralının algısısnın farklı olması gibi *
şuan kardan ziyade pamuk yağmakta . sokaklarda yürüyen kardan adamlar oluşturmaktadır . bunları yazacağıma izlemem lazım dediğim yağış .
mersin'de öğlen 30 dereceyi bulan sıcaklıklar dururken, üstüne konuşmayacağım hatta kaale bile almayacağım yağıştır.
dark bearın açmasını beklediğim başlık(tı). *
bursa'yı uludağ'a taşıyacağız isimli çılgın proje hayata geçti. hayaldi gerçek oldu. naylon leğenlerimizle mahallecek kış olimpiyatlarına hazırlanıyoruz. *
dualarımın kabulüdür, ne de güzel yağdı beyaz beyaz her yer bembeyaz oldu, bir süreliğine de olsa dünyanın kirini örttü, sonra bir insan çıktı ve basılmamış karlara basarak rüyayı bozdu. daha çok yağsındır, diz boyu olsundur.
kardanadam'la yatalım
çüküne kondom takalım.
üşüyor bu havada
sarılıp ısıtalım...