amacının sadece seks olduğunu vurgulama ihtiyacı duyan insan

"aman sakın ha bana sevgi pıtırcığı, aşk ponçikliği halleri ile gelme, yatar kalkar işimi bitirir giderim." vurgusu yapan; işin içine aşk ya da hissi bir bağ girince ejderha görmüş gibi geri çekilen insandır. tamam anladık amk desen bile bu vurguyu yapma ısrarından vazgeçmez.

zamanında uzun ilişki yaşamış ve aldatılmış olabilir, sevgilisi vardır ve sadece seks arıyordur yahut, aşka inanmıyordur. bu gibi sebepler özellikle seks için burda bulunduğu vurgusu yapmasına sebep olabilir. seks'ten fazalsını arıyorsanız bu modelle uğraşmayın hemen vazgeçin başka adam mı yok***

kendimden bir örnek:

ben: gel bakalım.

vurgu yapan insan: aman aman amacım sadece seks ona göre.

ben: bunu 25613654 kere söyledin. yoksa sana aşık olacağımı ya da hissi açıdan bağlanacağımı mı sanıyorsun. fazla hayalperestsin.

vurgu yapan insan: yok bil yani. özür dilerim.

ben: of keyif bırakmadın, gittim ben hadi eyvllah.
olması gerektiği gibi olan insan , insanların kötü zamanlarından yararlanan garip tiplerden her türlü iyidir.

rahattır , kasmaz .telefon rehberinizde durabilir ve canınız sıkıldığında ''müsait misin?'' diye mesaj atabilirsiniz sonra olaylar gelişir.asil duyguların insanıdır.

* * * *
mantıklı olanı budur zaten.
yatcaz kalcaz hooop aşık modunda olmıcaz.ask isteme benden , buz gibi sogurum senden olayları.adam durust bı yerde.ama ikide bırde sadece sexistiyorum derse o zaman bıraz düşünmek lazım
şu zamanlardaki en güvenilir insan figürü.
bu grubun bazı üyelerini herkesin kendisine aşık olacağını ve peşinden koşup kafa s.keceğini düşünenler oluşturur. bu nedenle, her dakika ilişki aramıyorum deme ihtiyacı içinde oldukları görülmüştür. seninle bir ilişki aradığım falan yok, seni o kadar beğeniyor değilim dediğinizde tüm havaları söner, kapınızda kul olurlar.
beni kendine aşık etme, bağlatma gibi bir potansiyele sahip olmadığını düşünürsek fazla hayalperestsin tatlım derim, seksi yaptıktan sonra pislikmiş gibi davranıp. amaç sadece seksken böyle olur yavru diyip iğrençleşip evden şutladığım tiplerdir ahahhaha deşarj ederler beni.
amacını açıkça belli eden, hiç eveleme geveleme gereği duymayan net insandır.
sohbet için vakti yoktur belki de
tanımadım hiç ama kafa karıştırmayan insandır bence. beklentinizi ona göre ayarlarsınız, kimse üzülmez. belirsizlik hoş bir şey değil yani.
bendim o. yaklaşık 4-5 ay bana coolluktan adres sorulamaz iken ne oldu biliyor musunuz? aşık oldum ve vurguladığım amaç yalan oldu. hem de aşık olmak için mantıklı hiçbir sebebim yokken. yani çok da güvenmeyin kendinize, o işler hiç belli olmuyor.
hornet profilinin şöyle olması muhtemel insandır. "sadece kılsız, pasif, parlak ve yirmi beş yaşından küçükler yazsın. yer var"
şu zamanda eşine az rastlanır olan net insandır.gereksiz samimiyet,duygusal paylaşım ve arkadaşlık aramiyordur. yormadan yorulmadan amacına yönelik hareket ediyordur.asagilamaya yada başka manalar yüklemeye gerek yok.kimse sizin duygusal gelgitlerinizi çekmek zorunda değil.
aynı zamanda tek başına uyumayı sevdiğini söyleyen insandır.
sabah kıçındaki tekme izinin hesabını sormana bile fırsat vermeyecek insandır. ama bu iz öyle sanıldığı gibi aşk acısının meyvesi değil, olsa olsa sıradakine kadar geçen sürede diğer yumuşak yastığın yanağında bırakacağı iz kadardır.
kesinlikle 1.nesil sözlük yazarı değildir.
benim bu abi benim yani buluşalım tanışalım biraz konuşalım sonra seks yapalım. bana özel hayatım ve kendi özel hayatı ile ilgili soru ve bilgi vermesin. cinsel sağlık ile ilgili sorulara doğru cevap versin yeter. tek eşli olmak ister anlarım ki bende onu istiyorum. mesajlaşalım müsaitsek buluşalım hazırlanalım, öpüşelim, sevişelim, sakso, anal, boşalma kapanışş. öyle gezme tozma dışarda takılma yok sikiş var sadece sikiş. aşk meşk yok. seks var romantizm arayan tiyatroya gitsin aq
amacı seks olan biri direkt amacım seks demez. amacım seks diye diye sizinle buluşup arkasından aşkını itiraf edecek bir ayran gönüllü olur kendisi.arkanıza bile bakmadan kaçın.
baymıştır bir noktada ama bunlar da kifayetsiz. kimisine diyorsun anal seks yapalım pasif olur musun? evet diyor sonra kendi aktif olmak istiyor. hayır madem pasif olmak istemiyorsun hiç değilse anal istemiyorum de veya aktif olmak istiyorum, pasif olacağını söyleyip aktif olmak ne amk.

gerçi artık sadece analla da yetinmiyor millet 'yüksek' olmaya kafayı takmış ortalık müptezel kaynıyor. velhasıl kelam seks artık seks değil, hep bir örtük tarafı var.