angry birds

mincik kuşların ordan oraya savrularak bazı hedefleri devirdiği, devirdikçe puan kazandığı cep telefonu oyunu. akıllı telefonlarda oynanır, bağımlılık yapar (bkz: yenilen pehlivan güreşe doymazmış), kaybettikçe "hadi bu sefer olucak" diye diye beş saatinizi alması işten değildir.
ilkokul ikinci sınıf öğrencisi yeğen sayesinde öğrenilmiş oyundur benim için. dayıcım bu oyun "kızgın kuşlar" demek, kuşlarla birşeyler parçalıyoruz gibi yaran acıklamadan sonra baktım ki çok zevkli ve saatlerce elimden duşürmedım o tableti.
ilkokul ikinci sınıf öğrencisi yeğen sayesinde öğrenilmiş oyundur benim için. ?dayıcım bu oyun "kızgın kuşlar" demek, kuşlarla birşeyler parçalıyoruz.?gibi yaran acıklamadan sonra baktım ki çok zevkli ve saatlerce elimden duşürmedım o tableti.
filmi dün 3d olarak sinemalarda gösterime girdi. uçamayan kuşların yaşadığı adaya dostça yaklaşıp yumurta çalmaya gelen domuzların savaşını izlemek isteyenler için iyi bir fırsat. özellikle bir dönem delice oynanan oyunundan sonra izlenme sayısı da bir hayli fazla olacaktır diye düşünüyorum.
  • /
  • 2