apolitik fasist

yeni sözlük yazarı. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
bdp için ''her türlü desteği verip sevdiğim parti'' derken, abdullah öcalan başlığını açıp, ''bebek katili, vatan haini'' demesi düşündürmüş yeni yazar.
dağ türkü yazar. helal olsun. aslanım yürü bea! yunanı da denize döker, bijî erdoğan deriz. sanki entrylerinde dikkat ironi vardır diye ikaz tabelası koysaymış. insanüstü bir yeteneğini kaçırmak olmaz. ne diyelim, elin boş durmasın. bu arada yine demeden olmaz, her kürt pkkli değildir. ahanda canlı örneği. bunu kanıtlamak için de giriyor entrylerini çocuk.

(bkz: kürtlerin kendini temize çıkarma sorunsalı)
kürdü kürde kırdırma siyaseti okulunun glbtt mezunlarından; takdirnamesi olduğundan şüpheleniyorum, yoksa bu canhıraş çaba, orospu çocuğu yollu başlıklar başka neyle açıklanabilir ki.
gelişiyle, uzun zamandır bölücü ve yıkıcı faaliyetlerin odağı haline gelen ayı sözlükteki kökü dışarıda vatan hainlerinin korkulu rüyası olmuş, ve sözlüğümüze nifak tohumları atmaktan çekinmeyen bu zararlı odakların, "uvv beybi sert kayaya çarptık, hemen tüyelim burdan" diyerek ortadan kaybolmalarına sebebiyet vermiş olan über kahraman yazardır..

kendisinin, altar'ın oğlu tarkan'ın sözlük versiyonu olan gizemli kahraman tangalı alper olduğu hakkında rivayetler olsa da, bu bilgi henüz kesinleşmemiştir.
her ne kadar kürt olduğunu iddia etse de, cevval ve atılgan tavırlarına bakılırsa, asena'nın emzirdiği bir yavru kurt olma ihtimali daha ağır basmakta, "kurdum" demek isterken, dil sürçmesiyle "kürdüm" dediği sanılmaktadır.
bundan böyle, misyoner pozisyonu, french kiss, grup seks gibi milli bünyemize uymayan, bölücü ve vatan haini entrylere ve onların yazarlarına karşı, milli seferberlik ruhuyla karşı çıkacağı, vatan'in bölünmez bütünlüğüne kasteden seks pozisyonları'na ve onların propagandasını yapanlara karşı mücadele edeceği beklenmektedir.

şiarı ayı sözlük ovası bozkurt yuvası olsun, muhammed mustafa, aliyyel murteza yardımcısı olsun. gazası mübarek olsun. tanrı kürdü, pardon kurdu.. ayy çok pardon türkü korusun...

(bkz: yürü be cengaver kim tutar seni)
*
her yürüyen canlıyı hiçbir temele dayandırmadan orospu çocuğu ilan ederek dikkat çekmeye çalışan yeni bir yazar. ne doktoru kaldı nasibini almayan ne başkası.
klavyeler hükümdarı apolitik arkadaş ne çok derdin varmış. inan yazma dilin yarana merhem olmuyor aksine iğreti , itici. tabi herkes dilediğini yazmakta özgür ve fakat savurduğun küfürler yazılarını haklı çıkarmamakla birlikte yazdıklarınıda sıradanlaştırıyor. *
istediği ilgiyi çekti sanırsam. bir cheer leader edasıyla popüleritesinin keyfini çıkarıp gece başını yastığa rahat koyacak öyle sanıyorum.
kesinlikle bir psk değildir. hoşgeldin bakalım. yumurtalarını hep aynı yere yap ki bulması kolay olsun.
"orospu çocuğu" küfrünü noktalama işareti olarak kullanan yazar.
"orospu çocuğu"lafını pervasızca savuran yazar.yakında kendisi hariç herkesi orospu çocuğu ilan edecek galiba.
orospu çocuklarına karşı duyduğu bu derin nefret ve kullandığı ötekileştirici dil, homofobi ve gizli eşcinsellik arasındaki ilişkiyi çağrıştırıyor.

(bkz: açılın ben doktorum)