arda türkmen

cnn türk e yemek programı yapan aynı zamanda çok sempatik bulduğum aşçı
yemek yaparken bıcır bıcır konuşmasıyla içimi eriten,
ülke yerinden oynarken attığı yemek tweet'leriyle antipatimi kazanan,
kısa boylu, kareli dede gömlekleri giyen medyatik aşçı.
çok seksi, çok becerikli ama çok bencil bir imaj çizen mutfak sanatçısı.
nigella'lar, rachael ray'ler karşısında büyüdüğümden midir bilmem, bir türlü sevemediğim-ısınamadığım şef. yapmacık demeyeyim ama hep bi inceden inceye rahatsız eden bir şeyi var bilemiyorum oysa ki epey sempatik görünümlü/konuşuyor. son yıllarda televizyon sayesinde haberdar olduğumuz türk şefler arasında, benim için bir refika birgül olamaz, nerede o refika'nın tontişliği!
dünyanın en çok konuşan adamı. öldükten sonra bile konuşacak. yattığı yerden; "helvamı tereyağlı olarak yapın ama helmeli bir kıvamda helva istiyorum. yanına da fıstık koyun ama dolmalık güzel fıstık, biraz kavurup öyle koyun, az şekerli yaparsanız sevinirim" diyecek. o kadar konuşuyor.
mutfaktaki her tür canlı cansızlar için arkadaş olarak bahsetmesi zamanla sinir bozucu olabiliyor. şimdi bu arkadaşı buraya yatırıyoruz, bu arkadaş burada biraz beklesin ve en sonunda şimdi bu arkadaşı yiyorum diyecek neredeyse. belkide demiştir bana denk gelmemiştir. onun haricinde güzel tarifleri olan gökhan özen'nin kayıp kardeşidir.
yemek yaparken kendisini izleyen kişinin karnını acıktıran adam
gözleri fıldır fıldır dönen arkadaş dost kardeş kavramlarıyla yemek yapan şu sıralar tv8 görev alan sempatik kişi
ne kadar tok olsam seyrederken yine acıktıran tarifler veren kişi
kesinlikle iyi bir gurme ve aşçı.çok başarılı bir tv programı ve çok başarılı bir restoranı var.her ne kadar fakir olduğumuz için gidemesek te,bir gün restoranında yemek yemek nasip olur inşallah.
ayrıca gayet yakışıklı ve pek çok gey hayranı var.belki kızlardan bile fazladır.
tam yemek yaparken arkasından sürtmelik herif.yakışıklı maharetli allah sahabısına bağışlasın.
tv programında hep güzel elleri, bebeksi yüzü ile dikkatimi çeken aşcı. eldiven kullanmadan yaptığı yemeklerden sonra elleri de yenir bunun. *
aklıma artık sadece pharmaton ile gelen aşçı.