astral

  • /
  • 7
zarif ince tazecik kültürlü görgülü bi afet-i devran. elime geçse bozuk para gibi harcarim kendisini.

(bkz: yirim seni)
içkiden dağıttığım bir gece yazdığım saçma sapan bir entry'yi (ki, ertesi gün konuyu açan arkadaşa da bir özür mesajı atmıştım) son derece kibar bir üslupla eleştiren, hatam hakkında beni uyaran yazar.

tam dozajındaydı eleştirisi. çok tatlı, az sert.

etkilenmiştim.
birçok entrysi ile beni acayip güldüren, yine de an gelince çok ciddi yazabildiğini şaşarak gördüğüm yazar.
yeni moderatörlerimizden, yükümü hafifleteceğine eminim, duruşuyla, davranışlarıyla hoşuma giden bir yazardı, başvurusu sevindirdi. bir dönem gitmiş ama geri gelmesiyle sevindirmişti, şimdi çok daha mutlu etti. yeni görevinde başarılar diliyorum.
moderatör oldu namına nam kattı hanım kızımız. tebrik ediyoruz kendisini. kariyerinin devamını diliyoruz. yalnız kariyer yapcam diye çocuk doğurmayı ihmal etmemesini umuyor kendisinden bir çocuk bekliyoruz. babası önemli değil. doğursun yeterki. biz torun istiyoruz.
astral olarak ziyaretime bekliyorum, bekliyorum; oyunlar oynatıcam ama gelmiyor; gelemiyor! :s
hem yaprak sarmaları hem kurabiyeleri inanılmaz lezzetliydi. her eve lazım bence bu adamdan, ellerine sağlık. ilk tanıştığımız 2013 gay pride zirvesinde pek fırsat bulamamış olsak da bu zirvede daha çok zaman geçirme sohbet etme şansımız oldu. hem adalarda beraber denize de girdik, deniz rüzgarlı ve dalgalı olsa da on numara oldu. zirveye katılımın mutlu etti, çok teşekkürler cancağzım.
gülüşüyle etrafı aydınlatan ,pek yakışıklı yazarımız.güzel yüreklerin mesafesi olmazmış.seni tanıdıktan sonra ,ister fizan da olsak da, iyi insanlar bir şekilde kavuşurmuş diye düşünüyorum.. çok ama çok memnun oldum dostlugundan..
ciddi bi oturup konuşmuşluğumuz olmamasına rağmen sözlüğün sevdiğim yazarlarından ve renklerinden biridir.
bazen tee ne zaman ne yazdığımı kattiyen bilmediğim bi entrymi hoşladığını görüyorum zat-ı lşahaneyi. sanırım sözlüğü en güzel sözlük olarak kullananlardan.
(bkz: on oku bir yaz)

bir gün denk gelişmek dileğiyle *
adam dediğin böyle olmalı dediğim er kişi... acaip bi elektriği var. sağlam çarpıyor. bunların kompliman olmadığını anlayacak kadar da olgun olduğuna inanıyorum.
astral gay fan clup benim yok da, feysi olan açıversin. astralın elektriğine kapılan 99 * kişi bulunur çok rahat.
dönüşüne sevindiğim yazar. kişisel hiç bir sıkıntım olmadığı halde, haksızlık yaparak sözlükten bir süre uzaklaştırmam gerekmişti. kendime de kızmıyorum çünkü o ortamda/durumda yapabileceğim en doğru/mantıklı şeydi bu. tekrar online yazarlar arasında görmek gerçekten bünyemi mutlu etmiştir. eyvallah
zannımca "konuşan beyin" kategorisindeki yarışmada fiçürlavırsla yarışabilecek bir adet yazar.
twitter'dan bildiğim tatlımsı eleman :) alın, öpün, sevin, koruyun :)
(bkz:#210275) nolu entrysi ile beni benden alan yazardır. vaaarolsundur.
"cnm siz bni korkup kçtı sndınz gliba.s.s hmm ok pki kib by." tümcesini kimi dingilovskiylere karşı kullanmama neden olan yazardır. yok canım, öyle kaçma durumu şeysi falan yok; işimiz gücümüz var, okuyoz örtmen oluyoz biz ya! *
eski kulağı kesiklerdenmiş gerçek anlamda, hiçbir mecazi anlamı yok dediğimin. aynı zamanda ağır abi; takım elbisesi ve sivri burunlu ayakkabıları ile tam bir biznızman.

keşke daha çok vaktimiz olsaydı. daha rakı içecektik diye içimden geçirirken kendisi direksiyon sallamaya başlamıştı bile. şoförlüğü de hiç fena değilmiş. oysa zagor çok gerilmişti. 1 mayıs ertesi kargalar kahvaltılarını yaparken o trafikte beşiktaş'ta nasıl araba kullanacak derken benden evvel beşiktaş meydanına süzülmüştü.

kesinlikle bu ziyareti hiç saymadık. balıksız rakı içilecek bir şekilde! ya orda ya burda diye ekleyelim, yuvarlamayalım!
vayt vayn ne de güzel söylemiş...

sözlükte ol ma lı dediğim yazardır. düşünsene bu sözlükte porter gibi çirkefler çirkefi varken efendiliği ve duruşu ile adamın gözlerini kamaştıran astral olmadan nasıl olacak?!
  • /
  • 7