ayı sözlük akıllı telefon uygulaması

yapılabilecek en güzel geliştirmeler biri olabilir. android telefonlarla her yerde ayı sözlüğe bağlanmamızı kolayca sağlar. bir can kurtarandır, sevilesi şeydir. *
oha birde aplikeyşın mı istiyosunuz? uhh.

(bkz: ayı sözlük mobil)
çok şık bir fikir açıkçası, olursa süper olur.
growlr alternatifi olsun. etraftaki yazarları da bulsun. *
bir takım araştırmalar yaptım, 1000 tl gibi bir ücrete yapabilecek birini de buldum. hatta biraz zorlayıp pazarlık yaparsam belki fiyatta indirim bile yapabilir. ama işte sözlükte para yok. yoksa tam süper bir şey olurdu. görüştüğüm kişi android dışında apple cihazlara uygun şekilde yapabileceğini de söyledi. yapılabilir lakin destek kampanyası oluşturup aramızda para biriktirmemiz veya sağlam bir sponsor bulmamız gerekiyor.
içimde "aplikeyşın hakkımız söke söke alırız" diye bağırma hissi uyandıran başlıktır. * *
ayı sözlük yazarı olarak, biz bir aileyiz bizi kimse yıkamaz diyenlerdenseniz pamuk ellerin cebe atılma zamanı gelmiş demektir. sevgili yazarlar ve romalılar tabi bu işler bedava olmuyor alın verin ayı sözlüğe can verin, hep seks hep seks nereye kadar. evet daha ne bekliyorsun. en azından renginizi belli edin, istiyor muyuz? yoksa amaaann sen de mi?
sözlük için mükemmel olacağını ve hareket kazandıracağını düşündüğüm uygulama. hepimizin teknolojiye olan merakı malum. bir çoğumuzun elinde ve cebinde android telefon ve tabletler olduğunu düşünürsek neredeyse hepimizin kullanacağı bir uygulama olduğu kanaatindeyim. gerekli kampanya başlatılsın ve bu uygulamaya kavuşalım.
bu uygulama ve mevcut yazılımdaki bir kaç sıkıntıyı gidermek için webmaster ile pazarlık yapmaya çalışayım öyleyse. katılmayı düşünen arkadaşlar bana destek olabilecekleri miktarları mesaj atsınlar. ilk sözlüğü kurarken ve şuan kullandığımız mevcut yazılımı satın alırken yaptığımız gibi 3-5 ne kadar biriktirebiliriz bende bunun hesabını yapıp yazılımcıyı ikna etmeye çalışayım ve destek olanları da miktarları paylaşmadan sadece nicklerle bu entryi güncelleyerek paylaşayım. anlaşırsak ilgili yardımları yine ilgili hesap numarasına gönderirsiniz. google play store ve apple store da app miz olur. mobil ve web yazılımındaki bazı sıkıntıları da düzelttireceğiz. güzel olur.

destek olanlar;

(bkz: dark bear)
(bkz: silverface)
(bkz: bondbear)
(bkz: pony slaystation)
(bkz: tra jedi)
(bkz: bearhairy)
(bkz: patates puresi)
(bkz: shadowbear)
google play store da aradım ve olmadığın öğrenince kendimi çooook zayıf çelimsiz hissettim.
ayı sözlüğün adminini bi saattir meşgul ettiğim için özür dilerim
gerceklesmesinin ardindan sahin k.'nin 'sanirim tek eksiginiz y.rakti' diye yorumda bulunacagini baslik.
desteklenmediği sürece pek gerçekleşmesine imkan olmayan aksiyon. şimdilik 300 tl toplanabiliyor.
bu uygulam için bir para toplansa yine herkişiden 50 tl toplansa bile bu iş olur bence destek için verilen hesap numarasına bu da konulabilir
eğer sözlüğün mobil hali gibi rezalet olacaksa hiç olmasın dediğimdir.
siteyi tıklamayalı aylar olmuşken app'si neyime dediğim ve tabi sık sık giren yazarlar için kullanışlı olabilen konudur.