ayı sözlük'ü terk etme sebepleri

henüz yeterli sebep oluşmamış durumda;fakat sözlük bu hızla bir ankete dönüşmeye devam ederse dark bear ın gözünün yaşına bakmam, göbeğimi de alıp giderim.
kocam basarsa, mecburen gitmek zorunda kalacağım durum.
ayı sözlüğü başka bir sözlükle aldatmak. artık daha popüler diye ekşiye mi gidilir, yoksa daha rahat diye inciye mi bilinmez ama bilinen o ki bir eşcinsele hiçbiri yar olmaz.
sözlük başlıklarının genelinin sikiş sokuş ve çaçaronluktan ibaret olması -ki iki aydır olmamamın da sebebi budur.
ey kibir sen nelere kadirsin dedirten başlık. sanki gidenlerin neden gittiğine dair yoğun bir kamuoyu baskısı ve ilgisi var. yani beğenmediysen efendi gibi gidersin. nedir bu arka fonda dramatik müzikler, dur laf çarpayımlar, sözlüğe bir takım yakıştırmalar?
reklam yapmayı sevmiyorum. eğer merak eden var ise gitmeme sebep olabilecek şeyleri özelden yazabilirim. ama zannetmiyorum. o yüzden yakın zamanda sessiz sessiz gideceğim.
gidenler gitsin kalan sağlar bizimdir.
şöyle bir soru sorayım o zaman; bir dolmuşta senle aynı insanlarla giderken bir anda yolculara tavır alıyorsun ve durdurun şu dolmuşu diyip sinirli sinirli iniyorsun senden sonra dolmuştakiler ne yapar?
a) dolmuşu kenara çekip ağlarlar,artık sensiz bir yere gitmenin hiçbir anlamı kalmadığını düşünürler. hatta birkaçı şoföre 'niye gitmesine izin verdin ' diye çıkışır
b)birşey olmaz yola devam ederler
sözlüğe çok fazla değer yüklemeyen ama burayı seven biri olarak ben dahil biri terk etse burayı kimse fark eder mi çok merak ediyorum
seviyesiz yazar sayısındaki artış en büyük sebeplerden biridir.
o sebeplerin hepsi narsisizm ile doğru orantılıdır.
terk edilebilseydi, bir sebebi olabilirdi.

ayı sözlük itiraf: bir ara bu nedenle sebepsiz kaldım. *
ayı sözlük için fazla elittir kesin bunlar.
kaba admin tek başına yetiyor zaten
ne olur gitmeyin, ağlayacağım şu an. tamam rol yapmayacağım. giderseniz gidin be burada aslanlar gibi 3272 yazar var.