ayı sözlük yazarlarının aşık olma sayıları

sanırım 2. 1 kesin ama 2.'yi şimdi düşününce listeye alıp alamayacağımı bilmiyorum. yani 1. için hissetiklerimi ve yaptıklarımı düşününce 2. aynı gelmiyor.
orta okul , lise ve üniversite de birer tane olmak kaydıyla 3.
ilk ikisi çocukluğuma bağlıyorum ama üniversitedeki gerçek aşktı. en çok heyecanlandıran ve en çok acı çektiren olarak oscarı sonuna kadar hakketti.
ben ise 3. sınıf komedi filmlerindeki 3. kişiyi baya başarılı oynadığımı düşünüyorum. actor in a supporting role oscar goes to mr nobody
öyle işte
(bkz: hayat ne garip vapurlar falan )
hiç olmadım ve ilişki grafiğimin doların aksine çöküşte olduğuna da bakılırsa yakın bir gelecekte de olmayabilir allah belamı vermezse. zaten genelde beyler (kötü bir şeymiş gibi) ''senin kimseye eyvallahın yok!'' falan diyor, anlamıyorum. herkes kendisine ölüp-bitecek birilerini süründürme peşinde yani.

neyse, internette görüp aşık olduğum ve uzun arayışlar sonucu güzide(!) ülkemizde bulduğum ayakkabılar sayılırsa eğer sayı epey yüksek ama.
"0", zira eğer yaşamış olsaydım rakamlara dökülmesine izin vermezdi..
1 dir. hepte öyle kalacak.
1 o da 1 hafta sürdü 17 yaş sendromuydu sanirim 4 yıldır aşk ın benim için ifadesi ask.. ask ing your question.. bu kadar
1 sanırım ondanda emin değilim.
biri yenilerde olmak üzere 4.
aşık olunca fena oluyorum. ilk sevgilimden ayrıldığımda barışmak için kral tv'den alt yazı geçirtmek, posta gazetesine ilan vermek, 8 sayfa mektup yazmak gibi eylemlerde bulunmuşluğum var. aşık olunca orospuluğu bir kenara kaldırıp piyasadan çekiliyorum, ki şu an öyle bir durumdayım. heyhat henüz karşılığı yok.
1 falandır ki bence her insan sadece 1 kere aşık olabilir.
şimdi burda herkes 1 ( yazıyla bir) yazmış, arkadaşlar bi kere kendinizi kandırmayın. hiç olmazsa en az bir defa matematik öğretmeninize vuruldunuz. sonra ilk aşkınız var; üstüne biraz daha tecrübe kazandığınız ama berbat bir kavga ile sonlandirdiginiz ikinci aşkınız var. e asansörde karşılaştığınız pala bıyıklı sucu amca var. daha sayayım mi?

e aklınız halen matematik öğretmenindeyse level 1 de takıldınız demek.
yedigini manevi kaziklardan sonra insan toparlanamiyor kadin olsun erkek olsun ayran gonullu insanlar yuzunden kalbimiz pic gibi kaliyor...
beş veya altı kez diyebilirim. bunların da çoğu lise dönemine denk düşüyor. yaş ilerledikçe daha az aşık olunuyor. sanırım aşk bir tür tecrübesizlik ve abartma hali. aşık olduğum adamların hiçbirine karşı aşkım sevgiye de dönüşmedi ne yazık ki. nefret de etmedim ama o tecrübesizlik perdesi kalkınca hiç bir şey kalmıyor geriye. otuz civarlarında daha tecrübeli yaşlarımda en son 2017 senesinde aşık oldum, sanırım oda bir boşluk haliydi. hayatım çok kötüydü o sıralar. onun ardından da malum tırtıl girdi dünyama. en son olarak da o kaldı. tırtılı severim çünkü, onun masum kalbini bilirim, kurtlu götlüm benim.
2-3 defa olmuşumdur. eskiden aşkı da aşkı yaşamayı da çok arzulardım. hatta aşk için yanardım. bir kaç defa burnum sürtünce farkettim. büyüdük ve değişti dünya. artık o eskiden hissettiğim heyecanı hissettirecek birileri olmadı (son yaşadığım 4 yıllık ilişkim de dahil). bundan sonra yaşayacağımdan da hiç emin değilim. en tehlikelisi de bu olsa gerek.
gerçek anlamda sanırım bir kere aşık oldum onun dışında genelde hoşlantı düzeyinden öteye gidemedi
çok fazla aşık oldum... ilkokulda sıra arkadaşıma, orta okulda başka bir arkadaşıma, okuluma, öğretmenime, ... hepsinden geçtim...

ama bir kez çok sevdim.
  • /
  • 3