ayı sözlük yazarlarının başkasının yatağında unuttuğu eşyalar

beldeli-beldesiz ya da bedava koli, sevgili, sarhoştum hatırlamıyorum ayağına yatarak kalmalı gecelik zat, feyk badi ve türevlerinin yatağında unutulan emval ve emtialardır.

değerine göre sonradan hatırlandığında pişmanlık krizine yol açanları dahi olabilir. bozuk para, iç çamaşırı, çorap, lens kutusu bu türdendir. benimse her yatakta unutmayı adet haline getirdiğim küpe ve kulaklığım, çok muzdaribim efenim çak hemi de.
akbilini unutan tek salak ben miyim?
namusum. o yataklardan sonra eski halimden eser yok.

good fat gone bad -
toka, küpe ve iç çamaşır.
popom, evet popomu unutuyorum, kalkamıyorum. bunun değer verme belirtisi olarak goruyorum ve hep unutuyorum ki giden her zaman özlenendir.
belki sevişirim donumla halka küpemi unuttum en son ayrıldığım sevgilimin yatağında. ancak evden çıkarken onun donunu giydiğim için onunki de ben de kaldı haliyle. nispeten ödeştik sayılırız.

ama ben öndeyim.

lakin bende unuttuğu yığınla eşyası var. bir adet saat, bir adet takım elbise, 3 adet çakmak, 2 çift çorap, 2 adet gömlek, bir t-shirt ve bir adet şarkı söyleyen kuzucuk oyuncağı.

sırf acı çekmesi için zaman zaman ben de unuttuğu eşyaların fotoğrafını atıyorum ona haha böyle de ruh hastasından hallice bir pisikopat piçim.

(bkz: eski sevgiliye acı çektirmek için ona sizdeki eşyalarının foto'sunu atmak)