ayna

gerçek ne ise onu yansıtır...
bazı kişiliklerde vardır ayna gibi olan,karşısındaki ne yaparsa ona,onu ona yansıtır.
arabeskimsi rock yapan, muhtemelen ray-ban, yada police in sponsor olduğu garip bir grup. yalnızca şu an adını anımsayamadım bir şarkılarını beğenmiştim. (demek onuda o kadar çok beğenmemişimki anımsayamadım) *
gerçeği değil sadece görmek istediğini yansıtan eşya.
görenin black metal grubu sanacağı 3 elektro gitar olup da sadece akustik gitar sesinin geldiği saçma sapan grup
ayrıetten çok üzülürüm onların uzun saçlı grup üyelerine.sokakta merhaba beni tanıdın mı ben aynada gitar çalıyordum dese "la bi siktir git çekerler" kimse bilmez kimse tanımaz onları.
http://www.anatolianrock.com/images/sana...
karşısına geçince gördüğün şey sorduğun sorunun cevabıdır
solisti cemil özeren'in 15 gündür siroz nedeniyle hastenede olduğu grup. özeren'in sağlık durumunun ciddi olduğu ve yoğun bakımda tutulduğu söyleniyor. acil şifalar diliyoruz..
ayna grubunun solisti cemil özeren bugün hayatini kaybetti. sevenlerine sabir diliyorum
teomanın bunalımdan kurtulan, intihardan vazgeçen bir adamın kendini buna iknası adına yazdığı bir şarkı. teomanın tarzına uymuş güzel bir şarkı. dinlenesi. hatta önce yalnız kalpler sütunu dinlenip sonra ayna şarkısı dinlenirse arada müthiş bir önce sonra ilişkisi de kurulabilir
bana ve bazılarına göre diğer boyutlara geçiş kapısı. korkunç.
murathan mungan gerçek ayna tanımını yapmış dizelerinin arasında.
''anlam ve görüntü için sırlanmış kiler.''
en çok baktığım erkeği yansıtan bir çeşit saydım cam.
akp ve ahmet davutoğlu için " bir yiğit adam" şarkısı yapan grup. gündemden iyice düşmüş ve aç kalmış olan grubun yeniden gündeme gelme çalışmaları takdire şayan efendim.
cemil özeren'in ölümü ile müziği bıraktıklarını açıklayıp sevindiren ancak akp şarkısı ile geri dönen ve bu sevinci kursaklara tıkayan gereksiz grup.

mhp'nin bir yiğit adam adlı şarkının çalıntı olduğunu iddia etmesi üzerine grup, şarkının ekmeğini; çift kaymaklı olarak yiyecek gibi görünüyor.

(bkz: çok çirkin ve aptalsın keşke ölsen)
farsça kökenli isim.

insanoğlunun en ilginç icatlarından biri olduğu kesin...
ilk yapıldığında camdan değilmiş...
çoğunlukla metaldenmiş...
daha sonra, camın bir yüzü gümüş veya alüminyum gibi ince bir metal dokuyla sırlanarak üretilmeye başlanmış...

(bkz: dışbükey)
(bkz: içbükey)
bir erol köse prodüksiyonu olarak 1997 yılında azeri halk şarkısına yazılmış türkçe sözlerle ortalığı kasıp kavuran erhan güleryüz ve cemil özeren'in solisti olduğu, sonradan cemil'in gruptan apar topar atılmasının ardından tadı kaçan, o berbat, fesat ve yeteneksiz erhan güleryüz'ün bir sik beceremediği için sona eren grup. o grubun beyni cemil'di, o da ölünce ayna grubu resmi olarak bitti. erhan güleryüz kişisi de kimsenin sallamadığı biri olarak dolaşıyor ortalıkta. insanın kalbi kötüyse hiçbi işi doğru dürüst gitmez, erhan güleryüz cemil gruptan ayrıldığında "ayna bir ekoldür, herkes başarıyla bitiremez" demişti, cemil ölünce birden dostunu hatırladı! bir güzel şovunu yaptı ama kimse yemedi tabi, neyse yok ortalıklarda.
  • /
  • 2