bakir erkek

elleri su toplamış erkekdir.
cennetin kapısını açacağı vaadedilen erkektir.
neresine el değmediği için bu sıfatı kazandığı merak edilen erkektir. * *
bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla repliğini hatırladım kaldı mı ki böyleleri
hayatın nimetlerinden faydalanamamış erkektir. eller nasır tutmuştur. çeşitli masturbasyon teknikleri geliştirmiştir. big bang ler peçeteler üzerinde hasara yola açmış olabilir.
yozlaşmaya giden en kestirme yolun cinsellikten geçtiğini kavramış olması muhtemel erkektir.

aşk, sevgi, kıymet ve hürmet gibi insanın ruhuyla alakalı bir takım erdemlerin cinsel perhizle arttığı hakikatini de biliyor olabilir. meyvesi geçici bir haz olan cinselliğin ancak sevilen biriyle kalıcı olduğu fikrinden hareketle bu mahremini oburluk, zenginlik, alışveriş manyaklığı gibi kapitalist devrin bir neticesi olan 'başıboş' * cinsellik anlayışından uzak tutmayı müstakbel 'iyi insan' profilinin vazgeçilmezi kabul etmiştir.

peki, bu devirde ne zaman doğru kişi bulunacak da kalıcı olacağı tahmin edilen cinsellik yaşanacak? öyle zor bir soru ki insanın yanılması işten bile değil.

yanılmaktan korkup devamlı çekinmek ise faydasız bir hareket olur. "seni seviyorum" demenin bile aşkı yıprattığı ön yargısıyla sarhoş olan yeni insanın *tahriki rahat bırakmayacağından, korkunun ecele de fayda etmediğini fark edecektir. en önemli devre ise bundan sonradır. iş bittiğinde, maddi hazzın insanı soyarak çıplak ve bencil bir insana çevirdiğini; asıl bakirliğin, bedenî olanda değil de ruhî olanda saklandığını keşfetmesi en büyük bilgisi ve erdemi olacaktır. ve en büyük üzüntüsü... bazen dayanılmaz, kalıcı bir eziyet, endişe ve dehşetengiz bir ürkme hali. fakat her halükarda uçkuruna düşkün, beyniyle testisleri yer değiştirmiş insandan daha onurlu. peki onur?
seksin "gerekliliği"ne karşı bir tepki olarak vardır.
cinsel ilişkiye girmemiş erkektir.

bakire diye saçmalar kimileri. gay da olsan erkeksin ve o sıfat bakire değil, bakir'dir gülüm.