ben eşcinselim

eğer gerçekse, pazarcı bir esnafın dürüstlüğünü ve rahatlığını gösteren açıklama. olay istanbulda semt pazarında geçiyor;
6e2ad
not: oruçlu olanlar iftardan sonra bir daha okusun zira ben bir şey anlamadım, bir de öyle okuyacağım. ama pazarcının her yerinden öpüyorum bu dürüstlüğünden dolayı, pazarcı lan modacı değil, ben eşcinselim diyebilsin rahatlığı!!11!
ilerde yüksek sesle söylemek istediğim cümle.
eee burası türkiye yanlış anlaşılmaların merkezi...
gerçekten kimseye demek zorunda olmadığında özgür olduğunun hissettirecek cümle
bu cümleyi söyleyemeyip her fırsatta ayrımcılık yapan eşcinseller de malesef vardır. örneğin: iş yerinde, çevresinde kimseye söyleyemez hatta kendi diyemez ama başkasının yapmasını bekler ve başkası da yapmayınca aşağılar. malesef bu durum yapmam diyenin de yapacağı bir şeydir. çünkü toplumda dış kapını mandalı konumunda olmanın getirdiği bir durumdur. her neyse bu cümleyi söyleyebiliyorsanız siz üst tabaka eşcinsel olmazsınız. şükrediniz ve herkesin sizin kadar huzurlu söyleyeceği bir zaman dileyiniz. söyleyemiyorsanızda söylermiş gibi yapıp kimseyi küçümsemeyiniz. küçümsediğiniz kişinin ardına saklanmayınız.
kendinden emin, kendiyle barışık ve artık burasına* kadar gelmiş geyin isyankar ilanı. jodie foster oscar ödüllerinde herkesin önünde ilan etti, helal olsun! benim de yapmam yakındır. çok sıkıldım bu kaçak göçek işlerden. http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=30623&rid=2369&hid=22358350
ben eşcinselim ama önce insanım.cinsel kimliğim beni iyi ya da kötü birisi yapmaz sadece kiminle seviştiğim kime aşık olduğum kimlerle yaşadığımı gösterir bu yüzden kimse beni yargılayamaz ya da cezalandıramaz desemde her seferinde kafama taş atılan ama genede olmaktan mutlu olduğum kimliğimdir.beni ben yapar.
"çok gergin bir müzik duyuluyordur. odasından çıkan çocuk kapıyı çarpar ve salona

gazete okuyan babanın karşısına dikilen çocuk yüksek sesle:

-ben eşcinselim
*ne olmuş
-ben eşcinselim dedim
*tamam, anladım. erkeksin ve erkeklerden hoşlanıyorsun.
-nasıl yani? şaşırmadın mı?
*yok daha neler? neden şaşırayım? hangi yüzyılda yaşıyoruz ki sadece bu yüzyıla ait bir durum değil.
-hadi baba, benimle dalga mı geçiyorsun? ben oğlun siddhartha, ben eşcinselim!
*tamam lan yeter, anladık işte gaysin. ne yapalım yani, davul zurna mı tutalım?
-baba, iyi misin...gerçekten bir doktora görünmen lazım...anneeee, babama bir şey olmuş.koş , kolonya getir. eşcinselim dedim, gayim dedim tepki vermedi.

anne gelir ve çok normal bir ifadeyle:
-* ne olmuş oğlum, baban da gay

der..."

kısa filmimdir .
ileride herkesin kendi isteklerini dile getirebilebileceği bir gün, sarfedilecek cümledir. o gün yakın mıdır, değil midir bilinmez.