bir eşcinsel için en iyi tatil yöresi

tarihi güzellikleri ile fethiye olabilir. eline güzel bir kamera alıp, her güzelliğin fotoğrafını çekebileceğin, denizinin ve doğasının gayet güzel olduğu bir kasaba.
hele hele krizde olan yunanistanda mykonos iyi bir seçenek olarak göze çarpmaktadır. çiftler için evde, tenhada değil sokaklarda el ele yürünebilecek, yalnızlar içinde yaz aşkı yaşanabilecek rahat bir tatil rotası olarak bilinmektedir.
efendim tatil insanın içinde olmalıdır. ota boka burun kıvırıp ossuruktan nem kaparak en güzel yere gitseniz etrafınızdakilerin bile burnundan gidebilirsiniz.

lakin tatil içinizde varsa, iett otobüsüyle gittiğiniz 2 sokak aşağısı bile en iyi tatil olabilir.

olmaya da bilir. siz yine güneye falan inin garanti olsun bence.
kafa tatili için en uygun bölge özenle seçilmiş kıllardan menkul huzur veren bir erkeğin göğsüdür. demlenmek, dinlenmek için daha uygun bir yer olabilir mi.
bir eşcinsel için diye başladığında, işin içinde cinsel bir beklentinin olduğunu düşünerek, mykonos belki hoş bir opsiyon olabilir yada kuşadasi civarı... ( cruise'larla gelen gay ve bearlardan dolayı akıllıca bir durak olabilir)
(bkz: kapadokya). yerden metrelerce yükseklikte sıcak hava balonunun sepetinde, güneşin doğuşunu izlemek.. gök yüzü onlarca balonla renk cümbüşüne dönmüşken, yanındakine sımsıkı sarılmak ve izlemek... merak etmeyin yanınızdaki yabancı turistler dönüp bakmaz size.. ve eminim şampanya ikram ederler...
bekar ve parti kızı olanlar için:
barcelona, miami, new york, bodrum

benden geçti diyen evli çifler ve kafa dinlemek isteyenler için:
bozcaada, datça-palamutbükü, lizbon, tallinn
likya yolunu isterdim şahsen.
tatilin konseptine bağlı olarak değişir ama misal ben biraz dağıtayım, akşam nasıl sızdığımı bilmeyip sabah kimin kollarında uyandığımı hatırlamayayım, bardan bara dolaşıp karanlık odaların bütün glory hole'larını yoklayayım, thermos'un* her bir katının tadını çıkarayım diyorsanız o tatil yeri amsterdam'dır.
her eşcinselin tatil anlayışı, zevkleri farklı olabilecekse de burası benim için bali'dir. ah o bembeyaz kumlar, eve 5000 milden fazla uzakta sevdiğinle geçireceğin güzel günler geceler, pirinc tarlaları, muazzam tatlar-baharatlar.. yanımda özel biri olmadıkça da gideceğim yerin eşcinsel kimligimle bir bağlantısı yok.