bir hakaret olarak gay

son yıllarda doruk noktaya ulaşmıştır. özellikle amerika'da esprinin sonuna yapıştırıyorlar artık.
bir futbolcunun oyuncunun hakemine yuvarlak işareti yapıp ardından gey demesi(!), hakemin de bu sözü "arggghha bana gey dedi, hakaret etti(!) diyerek rapor etmesi, şikayet kurumunun hakemi haklı bularak gey diyen futbolcuya hakaret cezası vermesi(!)... buradaki ayrımcılığı ve aşağılamaları bulunuz! nerden bakarsanız bakın tüyler ürpertici bir aşağılanma ve hakaret var. burada apaçık şekilde geylere hakaret ediliyor, ona bir şey deniyor mu??? iğrenç zihniyetlerin ürünü.... diyecek kelime bulamıyorum.

işte o haber: türk telekom arena’da saha içinde genel olarak sakin geçen derbide f.bahçeli raul meireles kariyerinin ilk kırmızı kartını gördü. portekizli için asıl sıkıntı ise, kırmızı kart sonrası hakem halis özkahya ile girdiği diyalog oldu. özkahya’nın maç sonrası mhk’ya gönderdiği rapor ortaya çıktı. 90 dakikanın ardından gözlemci ibrahim aksoy ile bir durum değerlendirmesi yapan özkahya, gösterdiği kırmızı kart ile ilgili olarak raporunda çok çarpıcı ifadelere yer verdi. genç hakem, kırmızı kart sonrası meireles’in hızla üzerine geldiğini vurguladı ve “sol elinin başparmağı ile işaret parmağını birleştirerek bana 'gay’ işareti yaptı. bu hareketini ısrarla sürdürdü. ayrıca yanıma yaklaşarak şahsıma ağır küfürler etti. gay hareketini, sözleriyle de tekrarladı. bu sırada ağzından çıkan tükürükler de yüzüme geldi” ifadelerini kullandı.
derken orgazm olunur, kendini o utandığı veya iğrendiği ve asla empati kuramayacağı durumdan uzaklaştırır çünkü bir geye 'gey' demek onu kendinden ayırır ve hakettiği yere kor kendi kıvrımsız beyninde, oysa cahilin önde gidenidir, bir bok bilmez ama bildiğini sanır, yok olmaları herkes için iyidir.
bir adamın bir adama amk demesi kadar saçma bir küfürdür. aslında düz bir şekilde düşününce çoğu küfür saçmadır.
heteroseksüelliğin tek doğru cinsel yönelim olduğuna inanılan bir toplumda yaşamamızdan kaynaklanan sikimsonik durum.
alakası var mı emin değilim ama aklıma taylor swift'in picture to burn şarkısını getiren başlık:

"... so go and tell your friends that i'm obsessive and crazy,
that's fine i'll tell mine that you're gay!..."