bir sevişse geçecek hastalığı

okullardaki kız kurusu hocaların asabiyetinden muzdarip öğrencilerin, isabetli teşhisidir.
hakkaten, allah rızası için biri ...kse şunu diye bahislere bile girilirdi...
akıllara; hababam sınıfı dokuz doğuruyor filmindeki hürrem hoca * ve onun yandan yemişi pis yedilideki biyoloji hocası oya biliri * ve bu hocaların öğrencilerin çektirdiği ızdırabı getirendir dattebayo.
bu hastalığa sahip adam/kadın sürekli ahlak bekçiliği yapar. küfürden rahatsız olur. toplumsal normlara sıkı sıkıya bağlıdır. çok muhafazakar olmasalar bile inançlı kimseler oldukları söylenebilir. kendilerini tek bir adam/kadın için saklamışlardır. bekaretleri, en değerli eşyalarıdır. elbette bu düşüncenin altında toplumsal normların kölesi olmak vardır. insan ancak bu normlardan kurtulduğunda gerçekten özgür kalacaktır, bilmezler.

gergin, kompleksli, agresif olurlar. evet. ve (bkz: biri siksin şunu)
sevişmek sıfırlamak gibi; ne geçmişin intikamı ne geleceğin kaygısı kalıyor. zamansız bir şimdiki zaman yaşatıyor, uyanmayacağını sandığın kaygısız düşlere daldırıyor. insanın en plansız, en kendi olduğu anlardan biri, bu nedenle de zamanı, derdi tasayı, kafaya taktığımız aptalca şeyleri ötelemek açısından bilim daha iyisini ispatlayana dek bulunmaz bir tedavi yöntemi.
muzdarip olduğum hastalık. bir erkeğin elini tutsam falan geçecek de, geçmedi. ölücem ben.

(bkz: yakışıklı erkekler yeşillendirsin)
herkeste olan hastalık. herkes hem hasta, hem de doktor. lakin, çözülmüyor.
genelde işyerlerinde karşımıza çıkan, işkolik olduğu için yönetici olmuş ve iş-paradan başka bir şey düşünmeyen gergin insan modeli. en olmadık yer ve zamanlarda en olmadık işlerle sizin de seks yapmanıza mani olabilme güçleri vardır. hayır diyemiyorsun ki akşama sex-date'im vardı ben çalışırken git sen bir görüşüver, azıcık rahatlarsın anam. ama olmuyor işte olmuyor. nalet!
mahalle bakkalından komşu kadına kadar güzide yurdumun muzdarip olduğu hastalık. hayır bunun ilacı eczanede de satılmıyor ki gidip alsınlar...
içimizdeki nefretin nedeni bu olabilir mi ki? yok canım gazdır o gaz iki ıkınsak geçer...
kaşıntısı olup yerinde duramayan insandır.

(bkz: dutchbear)