bromoseksüel

eşcinsel arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven heteroseksüellere deniyormuş. kesinlikle bir cinsellik yaşamadan, kanka modunu yaşabilen heteroseksüellerin yeni adı. bunlardan bizim de çevremizde çok var aslında. naber bro falan. onlara da isim verilmiş olmuş.

http://www.newnownext.com/bromosexual-gay-straight-friends/10/2016/
heteroseksüel arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven eşcinsellere de deniyor ise tüm dünya bromoseksüel olsa. herkes el ele tutuşsa. birlik olsa. uzansak sonsuza..
benim böyle erkek arkadaşlarım vardı ama çoğuyla bir şekilde ayartmayı başararak yattığım için artık bromoseksüeller mi tartışmalı.

henüz yatmadığım ancak benimle muhabbet etmeye bayılan başka bir grup daha var ancak onlarla sık görüştüğüm için sosyal ilişkilerim bozulmasın diye yatmayı düşünmüyorum. bana göre her hetero erkek eşcinsel ilişkiye meyilli yeter ki doğru taşlarla doğru hamleyi yapın.
bir eşcinsel olarak bu lgbti terimlerinin ne zaman sınırlanacağını merak ediyorum. yeter ulan takip edemiyorum. gün geçtikçe çoğalıyor. kendimi bir gün hetero hissedersem suçlusu bunlardır.